přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Vancouver, Toronto, Montréal

EC je mezinárodní síť jazykových škol s pobočkami po celém světě. Jejich moderní a inovativní přístup k výuce zajišťuje inspirativní prostředí pro studium angličtiny i francouzštiny.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Montreál: 290 / 192

Vancouver: 312 / 273

Toronto: 306 / 276

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 11

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

Montreál: 40% Jižní A. (Brazílie, Kolumbie), 13% Mexiko, 18% Asie, 29% Ostatní
Vancouver: 22% Korea, 24% Jižní A. ( Brazílie, Kolumbie), 18% Asie, 11% Švýcarsko, 22% Ostatní
Toronto: 21% Jižní A. ( Brazílie, Kolumbie), 32% Asie, 12% Francie, 21% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

knihovna, centrum pro samostudium, počítačová učebna s přístupem na Internet, společenská místnost s kuchyňkou, kavárna (Toronto)

Přednosti školy:

atraktivní destinace a umístění škol v centru měst, kvalita, příjemná a přátelská atmosféra, osobní přístup, flexibilita, široká nabídka kurzů, ubytování a volnočasových aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

European Centre patří k nejuznávanějším jazykovým školám v Severní Americe. Na školách v Kanadě můžete studovat nejjen angličtinu, ale také francouzštinu. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů.  Vysokou kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi.

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. července 2024!

Lokalita

Největší bilinguální město světa, Montreál, je mixem anglické a francouzské kultury. V srdci města se nachází EC Montreál - prostorná a moderní jazyková škola. Škola sídlí na ulici  St. Catherine Street, což je hlavní nákupní zóna města. Jelikož je Montreál považován za gastronomické centrum Severní Ameriky, dobré restaurace najdete na každém rohu.

Vancouver je městem, které je znovu a znovu hodnocené jako jedno z nejlepších měst pro život. Je obklopen Pacifickým oceánem jakožto pohořím Coastal Mountain Range, což z něj činí město s nezapomenutelnou atmosférou. EC Vancouver se nachází v centru tohoto malebného města a nabízí vzdušné a přirozeně světlé prostory k výuce. V okolí najdete moderní obchody i zábavní centra. 

V centru největšího Kanadského města, Torontu, v blízkosti světoznáme ulice Yonge Street, se nachází přátelská, prostorná a nově vabvená škola EC Toronto. V této unikátní multikulturní lokalitě najdete vše od kulturního vyžití, přes muzea, až po sportoviště, bary a restaurace.

Kurzy a ubytování

EC nabízí kurzy obecné angličtiny General English, Semi Intensive English a Intensive English. Stejně tak můžete v Montreálu zvolit kurzy francouzštiny General French, Semi Intensive French a Intensive French. Dále můžete vybírat z přípravných kurzů ke zkouškám FCE, CAE a TOEFL. V kurzu English for Work se prolínají lekce obecné a obchodní angličtiny. Pokud chcete své úsilí zaměřit na praktické užívání jazyka, je tu pro vás speciální kurz English in the City. Zaměříte se v něm na komunikaci s místními obyvateli, vyzkoušíte si různé dialekty a v neposlední řadě objevíte jejich historii. Stejně tak je možné v Torontu a Vacouveru navštěvovat kurzy 30+ se studenty stejné věkové kategorie. Pro studenty, kteří vyžadují studium šité na míru, EC nabízí individuální výuku One to one

Ubytování zajišťuje škola v hostitelských rodinách, školních rezidencích a studentských apartmánech.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.