přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Toronto, Vancouver

Jazyková škola v pěti zajímavých lokalitách, která zajišťuje výuku angličtiny a také francouzštiny (v Montréalu).

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

Calgary: 100 / 60

Montréal: 150 / 80

Ottawa: 150 / 100

Victoria: 120 / 80

Toronto: 180 / 120

Vancouver: 100 / 70

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 12

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 14-21 let

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna a studovna, počítačová učebna, přístup na Wi-Fi zdarma, centrum pro samostudium

Přednosti školy:

výhodná cena, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelská a rodinná atmosféra, kvalifikovaní lektoři, bohatá nabídka volnočasových aktivit jak pro juniory, tak pro dospělé

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy více než 30 let.  Kromě angličtiny nabízí výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Škola je akreditována řadou prestižních institucí, v Kanadě se jedná o Languages Canada. Vzhledem k tomu, že v Kanadě je úředním jazykem vedle angličtiny také francouzština, můžete ve škole Sprachcaffe studovat oba jazyky.

Akční nabídka

Do konce září 2023 objednávejte všechny pobyty na příští rok za letošní ceny!

Lokalita

Calgary je jedno z nejrychleji se rozvíjejících měst v Severní Americe. Přesto je to místo s poklidnou atmosférou a plné přátelských lidí. Škola se nachází ve zrenovované budově v centru města na sedmé avenue. V blízkosti je nádraží, kino, obchody a restaurace. 

Montréal je druhé největší město v Kanadě a zároveň největší dvojjazyčné město na světě. Proto právě zde můžete vybírat mezi kurzy angličtiny a francouzštiny. Moderní budova školy je situována ve středu města v oblasti zvané "The Golden Mile". Kromě historických budov najdete poblíž školy také řadu dalších turistických lákadel.

Ottawa je hlavním městem Kanady. Školu najdete přímo v centru, ve stejné budově jako Laura Secord, což je populární kanadský obchod s čokoládou a zmrzlinou. V okolí školy jsou nákupní centra i turistické atrakce.

Victoria je nejstarší město na západním pobřeží Kanady. Školní učebny jsou umístěny v historické budově ve středu města nedaleko Royal British Columbia Museum. V okolí najdete také přístav, spoustu restaurací a hotelů.

Toronto je domovem více než 5 milionů obyvatel a jednoznačně se řadí mezi nejrozmanitější města světa. Škola se nachází přímo v centru, ve čtvrti zvané Old Town Toronto, v dosahu zastávek místní dopravy, obchodů, restaurací i památek.

Vancouver je největší metropolitní centrum v západní Kanadě, tzv. Perla Pacifiku. Škola se nachází v populární čtvrti Gastown. Z množství volnočasových aktivit si vybere každý, ať už má jít o nakupování, noční život nebo sport a pobyt v přírodě.

Kurzy a ubytování

Sprachcaffe poskytuje komplexní jazykové kurzy vysoké kvality jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V nabídce jsou kurzy obecné angličtiny ve dvou intenzitách General English (20 nebo 24 lekcí / týden), dále pak Intensive English (30 lekcí / týden) Super Intensive English (40 lekcí / týden). Stejně tak je to s obecnou francouzštinou, kterou je možné studovat v Montréalu jako General nebo Intensive French. Pro výrazné zlepšení obou jazyků v krátkém čase je možné kombinovat zvolený kurz s individuální výukou One to One

Kromě kurzů pro dospělé nabízí Sprachcaffe také programy pro juniory, které se konají v Montréalu, Torontu a Vancouveru. Určeny jsou studentům ve věku 14-21 let, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině nebo francouzštině (pouze Montréal). V ceně je  jako vždy zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo ve školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a letištní transfery v určeném čase.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo  školních rezidencích.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.