přejít na hlavní menu
IH Bogota

IH Bogota

Bogota

Náš tip! Spojte studium španělštiny s dobrodružstvím - vypravte se na výlet do amazonského deštného pralesa.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

100 / 20

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

8 / 5

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

70% Evropa
23% Severní Amerika
3% Asie
4% Ostatní

Zastoupení ČR:

3%

Vybavení školy:

12 prostorných moderních učeben, internet, knihovna, studovna

Přednosti školy:

atraktivní lokalita, kvalifikovaní učitelé, široká nabídka ubytování, bohatý mimoškolní program

Délka lekce:

55 minut

Úvod

Studovat na International House znamená studovat na jedné z největších a nejkvalitnějších sítí jazykových škol. Garancí kvality je 50 let zkušeností a statisíce spokojených studentů po celém světě. Školy ve Španělsku a Jižní Americe se nachází ve velmi atraktivních lokalitách a umožňují studentům se nejen zdokonalovat v jazyce, ale také poznat kulturu dané země a najít nové přátele z celého světa.

Lokalita

Bogota je hlavní město Kolumbie a je považována za kouzelné město, plné kontrastů a překvapení. Škola se nachází v krásné staré budově v srdci historické čtvrti La Candelaria. V Bogotě je toho  mnoho k vidění. Málokdo si např. nechá ujít  jedinečnou sbírku zlata  v místním muzeu a nebo nádherný výhled z hory Monserrate. Ve městě je také největší botanická zahrada v Kolumbii, nabízející exkurzi do tajů a krás zdejší přírody. Staré město je také centrem univerzit a knihoven. Nový systém veřejné dopravy zajišťuje ve městě pohodlnou přepravu. Bezpečnostní situace v Bogotě se v poslední době výrazně zlepšila a rizika byla minimalizována, i přesto však doporučujeme se vždy před návšťevou Kolumbie informovat o aktuální situaci na webových stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Kurzy a ubytování

Škola International House v Bogotě nabízí kurzy General Spanish o intenzitě 20 lekcí / týden a kurzy One to One. Studovat zde můžete i kurz Business Spanish, který se skládá z 20 lekcí General Spanish a 10 soukromých lekcí one to one Business Spanish týdně. Kromě výuky španělštiny škola nabízí také kurzy angličtiny, které navštěvují především místní obyvatelé. Máte tak jedinečnou příležitost k procvičování španělštiny v místním prostředí. Pro zájemce o zkoušku BULATS je tato zkouška v ceně kurzu.Výuku španělštiny lze zkombinovat také se 4 lekcemi latinských tanců za týden, kurz Spanish + Latine Dance. Pro dobrodružné povahy starší 18 let se nabízí možnost spojit studium španělštiny o délce minimálně 2 týdny s výletem do amazonského pralesa. Amazon Adventure je 5-ti denní výlet do amazonského deštného pralesa na pomezí Kolumbie, Brazílie a Peru. Budete se plavit v kánoích, putovat nedotčenou přírodou a poznávat život místních obyvatel a zvířat. Skupinu vždy doprovází profesionální místní průvodci. Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách nebo apartmánech.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.