přejít na hlavní menu
Lexis

Lexis

Soul

Kurzy korejštiny v hlavním městě Jižní Koreje v Soulu pro začátečníky i pokročilé. Kampus školy s výhledem na město a oceán.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

 150 / 120

Minimální věk:

dospělí: 17 let
junioři: 13 let

Národnostní složení studentů:

61% Asie, 22% Evropa, 5% Jižní Amerika, 12% Ostatní

Vybavení školy:

všechny školy jsou moderně vybavené, klimatizované učebny, počítačové učebny s internetem, wifi, kuchyňka, knihovna, ve většině škol venkovní terasa s výhledem na město / oceán

Přednosti školy:

výborné národnostní složení studentů, školy v blízkosti krásných pláží, kvalita výuky, cena, exotické lokality a celoročně příjemné klima, Job Workshopy

Délka lekce:

60 minut

 

Úvod

Škola Lexis v Soulu patří do rodiny špičkových jazykových škol, které mají pobočky po celém světě. A v každé z nich pak kvalifikované učitele a širokou nabídku kurzů korejštiny i angličtiny pro dospělé i juniory. Kromě toho se studenti mohou zúčastnit i mimoškolních aktivit a exkurzí, a zlepšovat tak úroveň jazyka i ve volném čase.

Škola se může pochlubit nejen špičkovými osnovami a akademickou podporou, ale i přátelskými zaměstnanci, kteří hovoří anglicky, japonsky a korejsky a kteří pomohou v jakékoli situaci. Kromě studijních pobytů jazyková škola Lexis umožňuje studium i lidem, kteří už v Koreji žijí a pracují a kteří chtějí například po práci zlepšit své jazykové dovednosti. Studijní pobyt v Soulu je pak zárukou toho, že se nejen zlepšíte v jazyce, ale na vlastní kůži poznáte jiný životní styl a kulturu.

Lokalita

Poloha na řece Han a blízkost zasněžených vrcholků hor i moře dělá z jihokorejského Soulu krásné město. A to i navzdory vysoké hustotě obyvatel. Mimochodem, v celé metropolitní oblasti žije více než 25 milionů lidí. Možnosti zábavy, poznávání, výletů jsou v Soulu téměř neomezené.

Budova školy leží v živém centru města – v 11. patře nové moderní budovy, jen kousek od zastávky Gangnam. Za pár minut pěší chůze jste v oblasti barů, klubů a ohromných nákupních center.

Kurzy a ubytování

Z nabídky jazykové školy Lexis si vybere každý – začátečník, pokročilý, člověk hledající dobrodružství, možnost, jak skloubit školu a práci, i studenti, kteří se připravují na jazykové zkoušky.

Korejštinu na Lexis vyučují pro začátečníky v angličtině a pro pokročilé už přímo v korejštině. Studovat můžete „klasické“ kurzy General Korean v intenzitě 15 hodin týdně (každý všední den od 9 do 12:15) nebo kurzy Intensive Korean v intenzitě 25 hodin týdně (každý všední den od 9 do 15:30). V nabídce jsou také individuální kurzy One to One nebo Summer Activity Program.

Na škole Lexis můžete také studovat angličtinu – nabízí Přípravné kurzy na zkoušky IELTS.

Díky mezinárodní smlouvě o vízech Working Holiday můžete v Koreji pobývat 12 měsíců a odpracovat až 1300 hodin. Škola vám navíc bezplatně poskytne podporu při hledání práce – od asistence při psaní životopisu a průvodního dopisu přes rady a tipy pro pohovor až po pomoc při samotném hledání.

Škola nabízí ubytování v hostitelských rodinách, a to v několika variantách: Zvolit můžete homestay s vlastní koupelnou, klasické homestay se snídaní, případně s polopenzí. Rozhodnete-li se pro bydlení v rodině, poznáte běžný život korejských rodin a každý den aktivně procvičíte jazyk. Další možností jsou plně zařízená ministudia – single pokoje, ve kterých je postel, základní nábytek, televize, lednice a vlastní koupelna. Toto ubytování je jen 15 minut chůze od budovy školy a cenově patří k nejvýhodnějším variantám.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.