přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Havana

Kurzy španělštiny v pulsujícím hlavním městě Kuby! Spojte své studium s tanečními lekcemi a nabyté jazykové a taneční znalosti uplatněte ihned ve volném čase!

kurzy pro dospělé

Max. / prům. počet studentů ve škole:

80 / 40

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

10 / 8

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

80% Evropa (Německo, Holandsko, Švýcarsko)
5% S. Amerika (Kanada)
5% J. Amerika (Brazílie)
10% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

klimatizované učebny, taneční studio, internet za poplatek CUC 4 / hodina, společenská místnost s kuchyňkou

Přednosti školy:

krásná lokalita, přátelská atmosféra, možnost tanečních kurzů, kvalifikovaní učitelé

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola Sprachcaffe v Havaně byla otevřena v roce 2001. Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí a ve škole panuje velice přátelská atmosféra. Studium španělštiny je investice do vaší budoucnosti a ve spojení s Havanou navíc získáváte možnost navštívit unikátní místa zapsaná na seznamu památek UNESCO.  Škola je akreditována vzdělávací asociací ALTO a WYSE.

Lokalita

Havana je hlavní město Kuby, které má téměř 3 miliony obyvatel a skládá se ze tří částí. Stará Havana, zapsaná na seznamu památek UNESCO, Vedado, obchodní a obytná část města, a nová předměstská čtvrť Miramar, kde se také nachází škola Sprachcaffe. Tato rezidenční čtvrť je sídlem několika velvyslanectví, hotelů a zahraničních firem. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, nespočet barů a nočních klubů. Na známou pobřežní promenádu Malecón, které se přezdívá "Nábřeží Svobody" je to od školy pouhých 20 minut. Navštívit můžete také proslulý podnik La Bodeguita, kde nad sklenkou mojita tvořil např. Ernest Hemingway nebo Gabriel Garcia Marquez. 

Kurzy a ubytování

Na škole Sprachcaffe v Havaně můžete studovat General Spanish (20 lekcí / týden) nebo Intensive Spanish (30 lekcí / týden). Lekce One to One je možné sjednat od pondělí do pátku tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám studenta. Lze tak snadno kombinovat výuku s volnočasovými aktivitami. Pro milovníky Salsy je určitě zajimavé spojení španělštiny a lekcí Salsa Dancing. Ubytování škola poskytuje v penzionech nebo komfortních apartmánech. Penziony - Guesthouse, jsou od školy vzdálené asi 20 min. chůze a jednotlivé pokoje mají společné sociální zařízení. Apartmány jsou vzdálené od školy cca 2-3km. Denně je k dispozici zpáteční transfer zdarma. Apartmánový komplex nabízí několik bazénů, restaurace a bary. K dispozici je také malá soukromá pláž. Za poplatek je možné využít několik rekreačních a sportovních zařízení jako je posilovna, plážový volejbal, sauna, tenisový kurt, potápění atd.  Každý apartmán má terasu nebo balkon. Kuchyňský kout je plně vybaven lednicí, troubou, kávovarem, mikrovlnnou troubou, atd. Všechny apartmány jsou klimatizované.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.