přejít na hlavní menu
BELS

BELS

St. Paul´s Bay, Gozo

BELS je škola rodinného typu s pobočkami v St. Paul´s Bay a na ostrově Gozo. Tyto destinace ocení hlavně starší studenti a nebo ti, kteří upřednostňují klidnější lokality poblíž pláží.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

75 / 55

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

MInimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři: 10-17 let

Národnostní složení studentů:

30% Jižní A. (Brazílie)
17% Asie (Čína, Korea)
50% Evropa (Itálie, Německo, Španělsko, Francie)
3% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

moderní klimatizované učebny, společenská místnost, terasa, volný přístup na wi-fi, zahrada a bazén (Gozo)

Přednosti školy:

již přes 15 let zkušeností, nízký počet studentů ve třídě, kvalifikovaní učitelé, program volnočasových aktivit, klimatizované učebny, bezbariérový přístup

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Dlouholeté zkušenosti a členství v prestižním sdružení jazykových škol IALC. Tak se dají ve stručnosti shrnout kvality jazykové školy BELS na Maltě. Ta si zakládá na tom, aby se její studenti nejen zdokonalili v angličtině, ale jazykový pobyt si i maximálně užili. Proto nabízí kromě široké škály kurzů pro dospělé i spoustu volnočasových aktivit a výletů.

Lokalita

Rozhodnete-li se pro jazykovou školu BELS na Maltě, můžete si vybrat mezi městečkem St. Paul´s Bay nebo ostrůvkem Gozo.

St. Paul´s Bay je menší a klidnější turistické městečko, ze kterého je to jen pár minut jízdy k nejkrásnějším plážím na severu Malty. Po skončení výuky tak můžete vyrazit třeba na Mellieha’s Sandy Beach a užít si podvečer na pláži. I samotná budova školy stojí jen pár minut chůze od moře – je moderní, plně klimatizovaná a kromě 8 prostorných učeben ukrývá i společenskou místnost pro relaxaci. St. Paul´s Bay je ideální volbou, pokud se chcete vyhnout hlavním turistickým lokalitám, jako jsou St. Julians nebo Sliema.

BELS Gozo najdete ve vesničce Kercem v klidné části ostrova. Kampus školy sídlí v tradiční maltézské budově. Po rekonstrukci v ní vzniklo devět učeben, školní knihovna s Wi-Fi připojením a prostorná venkovní terasa. Součástí komplexu je i zahrada a bazén. Všechny vnitřní prostory jsou klimatizované.

Kurzy a ubytování

Jazyková škola BELS nabízí klasické kurzů nabízí skupinové kurzy General English (s intenzitou 20 lekcí týdně) a Intensive English (s intenzitou 30 lekcí týdně). Ve skupinových kurzech je vždy maximálně 12 studentů, průměrná skupina je desetičlenná. Pro studenty, kteří touží po vyšší intenzitě a rychlejším pokroku, hlavně pak pro manažery a profesionály mnoha oborů jsou pak pak ideální volbou kurzy General English Mini Group a Intensive English Mini Group  – intenzita lekcí je stejná jako u skupinových kurzů, ale studentů je na hodinách maximálně 6 a One to One. BELS nabízí také juniorské programy pro děti a mládež, a to ve třech variantách. Junior Course Residence je určen nejmladším studentům od 11 do 16 let. O něco starší studenti pak mohou zvolit Young Adult Program 16-17 pro věkovou kategorii 16 a 17 let s ubytováním v hostitelské rodině a polopenzí. Young Adult Program 17-19 mohou využít studenti mezi 17 a 19 lety věku - ubytování je pro ně zajištěné v 3* hotelu s plnou penzí. Všechny tyto varianty juniorských pobytů kombinují výuku angličtiny s mimoškolními aktivitami: výlety a exkurze, plavby na lodi, nakupování, plážové aktivity a sportovní večery. Mezi našimi zákazníky jsou velmi oblíbené a dobře hodnocené kurzy pro učitele Teacher Training nebo kurzy Family Package poskytující výuku rodiči a jeho dítěti ve věku 7 do15 let. Ty na mnoha školách nenajdete. Zaujala vás škola BELS? Kontaktujte nás a vyrazte se STUDYLINE na
jazykový pobyt na BELS, prožít spoustu zážitků a načerpat nové zkušenosti.

Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách, v rezidenci jen pár minut od pláže, případně v apartmánech (sdílených či soukromých). Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové, je možné mít i vlastní koupelnu. Na vyžádání škola může pro náročnější klienty zajistit ubytování v luxusních hotelech, v docházkové vzdálenosti od školy i pláží.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.