přejít na hlavní menu
Institut of English Language Studies

Institut of English Language Studies

Sliema

Moderní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů, ubytováním v rezidenci poblíž školy a programy pro rodiče a děti.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

690 / 350

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 16 let (18 let během letní sezóny)
Junioři: 13-17 let

Národnostní složení studentů:

72 % Evropa (Německo, Itálie, Rusko)
7 % Asie (Korea, Japonsko)
12 % Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
9 % Ostatní

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

světlé klimatizované učebny, internetová kavárna, terasa, knihovna, knihkupectví, společenská místnost, wifi

Přednosti školy:

30 let zkušeností, nízký počet studentů ve třídě, klimatizované učebny, bohatý kulturní program, kvalifikovaní učitelé, bezbariérový přístup

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola Institute of English Language Studies (IELS) byla založena v roce 1985. IELS nabízí kurzy pro dospělé, manažery, seniory i mládež. Je členem FELTOM (asociace maltských jazykových škol) a patří mezi největší jazykové školy na Maltě. Součástí všech kurzů jsou doprovodné aktivity, kterých škola nabízí širokou škálu, např. potápění, paragliding, tenis, windsurfing, výlety lodí. S jejich organizací vám poradí vstřícný personál. Škola má v provozu také 24-hodinovou Help line. 

Lokalita

Institut of English Language Studies sídlí ve Sliemě blízko pobřeží a hlavního města Valletta. Hlavní budova školy má 30 klimatizovaných učeben, kavárnu, knihovnu a wifi zdarma.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí výuku všeobecné angličtiny v několika variantách. Studovat lze ve větších skupinkách General English (20 lekcí / týden) nebo Intensive English (30 lekcí / týden) anebo stejné kurzy absolvovat s maximálně pěti dalšími studenty (General English Mini Group a Intensive English Mini Group). Pro ty, kteří se chtějí zlepšit v obchodní angličtině je určena výuka Bussines English Mini Group. Pro zájemce o přípravu na mezinárodní zkoušky jsou v nabídce kurzy IELTS, TOEIC a cambridgské kurzy  FCE, CAE a CPE.

V ceně všech kurzů je zahrnut vstupní test, přístup na internet, uvítací večer, v létě členství v plážovém klubu a certifikát o absolvování kurzu. V obou městech můžete spojit studium se zábavou - na Maltě lze jakýkoli kurz angličtiny kombinovat s lekcemi potápění, jízdou na koni a spoustou dalších aktivit. 

Škola nabízí také speciální kurz pro studenty ve věku 30+ a pro juniory. Dospělí starší 30 let se mohou zůčastnit kurzu English for 30+, kde spojí výuku angličtiny a aktivity se svými vrstevníky. Juniorské kurzy Junior Course Homestay a Junior Course Residence jsou ideální kombinací studia angličtiny s aktivitami pro mládež ve věku 13-17 let. Pro mladé studenty je zajištěn celodenní program včetně lákavých výletů a dalších aktivit, které může nabídnout jenom Malta. Atmosféru tohoto ostrova si mohou užít společně s dětmi také jejich rodiče díky výhodným rodinným programům Day programme. 

IELS nabízí svým studentům také širokou nabídku ubytování. Vybrat si můžete ubytování v hostitelských rodinách či využít cenově výhodné školní rezidence v docházkové vzdálenosti od školy i pláže.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.