přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

St. Julian´s

Škola s širokou nabídkou kvalitních jazykových kurzů pro dospělé i juniory. Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

900 / 700

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

MInimální věk:

Dospělí: 16 let (18 let v letní sezóně)

Junioři: 8-17 let

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

2 samostatné budovy, celkem 70 světlých klimatizovaných učeben, wifi, společenská místnost s TV a playstation, knihovna, 2 střešní terasy, internetová kavárna

Přednosti školy:

vybavení, aktivity, kvalita výuky, spokojení studenti, uvítací večeře, přístup do EC online studentského systému, členství v plážovém klubu a zvýhodněné vstupné do posilovny, 24-hodinová Help Line

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola EC na Maltě byla založena v roce 1991 a má renomé kvalitní vzdělávací instituce. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, kvalita učitelů a výuky. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí ve všech učebnách. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi.

Mimořádná nabídka!

2+1 týden (nebo 2+2 týdny) zdarma ubytování v apartmánu. Objednejte 4-týdenní jazykový pobyt, získejte slevu 20 % na kurzovné a 2 týdny ubytování ve sdíleném apartmánu zdarma. Akce platí pří objednávce do 6. listopadu!

 

Akční nabídka

Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů pro dospělé!

Lokalita

European Centre na Maltě je situován v rekreačním středisku St. Julian’s. Sídlí ve dvou moderních budovách, z nichž jedna je určena mladším studentům do 30 let. Druhá  budova slouží jako samostatné centrum pro všechny studenty 30+. V okolí je spousta kaváren, pohodlně dosažitelná je i zastávka autobusu. EC má k dispozici 63 nově zařízených učeben a 7 speciálních učeben pro kurzy Business English.

Kurzy a ubytování

Jedná se o největší školu na Maltě, která nabízí nejkomplexnější spektrum kurzů a programů. Kromě kurzů General English a Intensive English, kurzů připravujících ke zkouškám FCE, CAE, CPE, TOEFL a IELTS, nabízí EC také specializované kurzy Minigroup, Business English, One to one a další. V ceně všech kurzů jsou již zahrnuté učebnice, nabídka aktivit a workshopů, uvítací večeře, přístup k internetu a členství v plážovém klubu. Na Maltě tak můžete spojit studium se zábavou.

Pro děti a mládež EC nabízí Junior Course ve dvou variantách - s ubytováním v hostitelských rodinách, či s ubytováním v rezidenci. Pro ty nejmladší pak je v nabídce letní kurz Summer Camp s 24 hodinovým dohledem nad studenty. Ubytování je pro ně zajištěno v rezidenci, vzdálené asi 20 min. jízdy od školy.

Pro dospělé škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách a sdílených apartmánech. Pro náročnější klienty však umí zajistit i 5-hvězdičkový hotel v docházkové vzdálenosti od školy.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.