přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

St. Julian´s

Škola v srdci St. Julians s širokou nabídkou jazykových kurzů pro juniory, dospělé, seniory i profesionály. Velmi populární jsou kurzy pro studenty od 30 let.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

900 / 700

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 16 let (18 let během letní sezóny)

Junioři: 12-17 let

Národnostní složení studentů:

29% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)

27% Evropa (Francie, Švýcarsko, Německo)

25% Asie (Japonsko, Korea, Turecko)

19% Ostatní

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

2 samostatné budovy, celkem 70 světlých klimatizovaných učeben, wifi, společenská místnost s TV a playstation, knihovna, 2 střešní terasy, internetová kavárna

Přednosti školy:

vybavení, aktivity, kvalita výuky, spokojení studenti, uvítací večeře, přístup do EC online studentského systému, zvýhodněné vstupné do posilovny, 24-hodinová Help Line, široký výběr ubytování

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola EC na Maltě byla založena v roce 1991 a má renomé kvalitní vzdělávací instituce. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, kvalita učitelů a výuky. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí ve všech učebnách. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi. 

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. července 2024!

Lokalita

European Centre na Maltě je situován v rekreačním středisku St. Julian’s. Sídlí ve dvou moderních budovách, z nichž jedna je určena mladším studentům do 30 let. Druhá  budova slouží jako samostatné centrum pro všechny studenty 30+. V okolí je spousta kaváren, pohodlně dosažitelná je i zastávka autobusu. EC má k dispozici 63 nově zařízených učeben a 7 speciálních učeben pro kurzy Business English.

Kurzy a ubytování

Jedná se o největší školu na Maltě, která nabízí nejkomplexnější spektrum kurzů a programů. Kurzy obecné angličtiny jsou k dispozici ve třech variantách intenzity: General English (20 lekcí týdně), Semi Intensive English for 30+ (26 lekcí týdně) a Intensive English (30 lekcí týdně). Tyto kurzy můžete také studovat v mini skupině max. 6 studentů - Genral English Mini Group a Intensive English Mini Group. Školá dále nabízí přípravné kurzy ke zkouškám FCE a CAE - oba v délce 10 týdnů a s nástupními termíny jen dvakrát v roce. Připravit se také můžete ke zkoušce IELTS, a to kdykoliv během roku a v libovolné délce kurzu. Pro věkovou kategorii studentů od 50 let škola organizuje 2-týdenní program English for 50+, který spojuje lekce angličtiny s volnočasovými aktivitami. EC také nabízí kurzy specializované na obchodní angličtinu - English for Work, kde zkombinujete 20 lekcí General English a 10 lekcí angličtiny zaměřených na obchodní angličtinu, nebo Business English Mini Group for 30+, kde se studenti mohou obchodní angličtině věnovat opravdu intenzivně a v malé skupině do 6 studentů. Dále je zde také možnost využít individuální lekce One to one. V ceně všech kurzů je již zahrnuta nabídka dalšách jazykových aktivit a workshopů. Studenti od 30 let navíc mohou navštěvovat samostatné centrum s kolegy stejné věkové kategorie. Tento jedinečný program je určen výhradně pro ty, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s dospělejšími a stejně smýšlejícími studenty.

Pro děti a mládež od 12 do 17 let EC nabízí Junior Course Homestay s ubytováním v hostitelských rodinách. V ceně je také zahrnut program mimoškolních aktivit, výlety, stravování, letištní transfery a dohled nad studenty. Obdobný program lze také zvolit s ubytováním ve školní rezidenci Junior Course Residence

Pro dospělé studenty škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, sdílených apartmánech a ve školní rezidenci. Pro náročnější klienty však umí zajistit i 5-hvězdičkový hotel v docházkové vzdálenosti od školy.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.