přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

St. Julian´s

Škola v srdci St. Julians s širokou nabídkou jazykových kurzů pro juniory, dospělé, seniory i profesionály. Velmi populární jsou kurzy pro studenty od 30 let.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

900 / 700

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

MInimální věk:

Dospělí: 16 let (18 let během letní sezóny)

Junioři: 12-17 let

Zastoupení ČR:

 1%

Vybavení školy:

2 samostatné budovy, celkem 70 světlých klimatizovaných učeben, wifi, společenská místnost s TV a playstation, knihovna, 2 střešní terasy, internetová kavárna

Přednosti školy:

vybavení, aktivity, kvalita výuky, spokojení studenti, uvítací večeře, přístup do EC online studentského systému, zvýhodněné vstupné do posilovny, 24-hodinová Help Line, široký výběr ubytování

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola EC na Maltě byla založena v roce 1991 a má renomé kvalitní vzdělávací instituce. Mezi přednosti školy patří malé skupinky, profesionalita, moderní zázemí, kvalita učitelů a výuky. EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic a interaktivních tabulí ve všech učebnách. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů. Kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi. 

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. března 2024!

Lokalita

European Centre na Maltě je situován v rekreačním středisku St. Julian’s. Sídlí ve dvou moderních budovách, z nichž jedna je určena mladším studentům do 30 let. Druhá  budova slouží jako samostatné centrum pro všechny studenty 30+. V okolí je spousta kaváren, pohodlně dosažitelná je i zastávka autobusu. EC má k dispozici 63 nově zařízených učeben a 7 speciálních učeben pro kurzy Business English.

Kurzy a ubytování

Jedná se o největší školu na Maltě, která nabízí nejkomplexnější spektrum kurzů a programů. Kromě kurzů General English a Intensive English, kurzů připravujících ke zkouškám FCE, CAE, CPE, TOEFL a IELTS, nabízí EC také specializované kurzy Minigroup, Business English, One to one a další. V ceně všech kurzů jsou již zahrnuté učebnice, nabídka aktivit a workshopů, uvítací večeře a přístup k internetu. Na Maltě tak můžete spojit studium se zábavou. Studenti od 30 let navic mohou navštěvovat samostatné centrum se studenty stejné věkové kategorie. Tento jedinečný program je určen výhradně pro ty, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s dospělejšími a stejně smýšlejícími studenty.

Pro děti a mládež EC nabízí Junior Course ve dvou variantách - s ubytováním v hostitelských rodinách, či s ubytováním v rezidenci. 

Pro dospělé škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, sdílených apartmánech a ve školní rezidenci. Pro náročnější klienty však umí zajistit i 5-hvězdičkový hotel v docházkové vzdálenosti od školy.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.