přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Rabat

Rabat je ideálním místem pro učení arabštiny a poznávání arabských zvyklostí! Místní obyvatelé jsou proslulí svou pohostinností a navíc vás uchvátí prostředí dýchající historií a kulturou.

kurzy pro dospělé

Max. / prům. počet studentů ve škole:

70 / 40

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 6

Minimální věk:

 18 let

Národnostní složení studentů:

70% Evropa (Itálie, Německo, Rusko)
10% Asie)
10% Amerika
10% Ostatní

Zastoupení ČR:

0,1%

Vybavení školy:

klimatizované učebny, knihovna, centrum pro samostudium, bezdrátové připojení k internetu, společenská místnost s kuchyňkou, kavárna, zahrada

Přednosti školy:

cena, umístění v nejkrásnější části města, nízký počet studentů ve třídě, tradice, přátelská atmosféra

 

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Oficiální název školy Sprachcaffe v Maroku je Languages Plus - Qalam wa Lawh. Zaměstnanci školy ovládají několik světových jazyků a všichni učitelé  Sprachcaffe mají zkušenost s výukou  na amerických univerzitách. Někteří z nich vyučovali arabštinu také na předních marockých univerzitách. 

Akční nabídka

Ceny roku 2020 + EARLY BIRD sleva EUR 40 / týden při objednání pobytu do 20. 12. 2019. Platí pro pobyty v roce 2020.

Lokalita

Rabat je hlavním městem Maroka, má asi 1,7 milionů obyvatel a je situováno na severozápadě Afriky na pobřeží Atlantského oceánu. Rabat je historické a kulturní město. Škola se nachází  v lokalitě Souissi, asi 10 minut od centra  Rabatu a pláže, poblíž Mediny, na ulici Avenue Ahmed Balafrej. Prostorná, tradičně zdobená vila, ve které škola sídlí, je moderně vybavená, má vlastní klidnou zahradu, která nabízí  studentům dostatek prostoru pro samostudium nebo relaxaci, daleko od každodenního městského shonu. Ve městě je nově vybudovaná tramvajová přeprava.  Měna Maroka jsou dirhamy.

Kurzy a ubytování

General Arabic (20 lekcí / týden)  je zaměřená na moderní arabštinu. Výuka probíhá od pondělí do pátku od 8:30 hod. do 12:45 hod. Intensive Arabic (30 lekcí / týden)  je ideální pro studenty, kteří se chtějí více soustředit na různé aspekty a souvislosti jazyka. Odpolední intenzivní výuka končí v 17:30 hod. Pro ty, kdo chtějí z jazykového kurzu vytěžit maximum, je určen kurz One to One. Tato individuální výuka se zaměřuje mimo jiné na dialekt marocké a alžírské arabštiny. Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách nebo školní rezidenci.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.