přejít na hlavní menu
IH Riviera Maya

IH Riviera Maya

Playa del Carmen

Jazyková škola v atraktivní lokalitě, která nabízí spoustu kurzů spojených s aktivitami i kurzy pro učitele nebo zdravotníky.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

80 / 25

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

8 / 4

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

75% Evropa
20% Severní Amerika
4% Asie
1% Ostatní

Zastoupení ČR:

4%

Vybavení školy:

recepce, zahrada, bar, restaurace, terasa, moderní klimatizované učebny, internet, knihovna, studovna

Přednosti školy:

atraktivní lokalita blízko u pláže, široká nabídka kurzů a ubytování, kvalifikovaní učitelé

Délka lekce:

55 minut

Úvod

Studovat na International House znamená studovat na jedné z největších a nejkvalitnějších sítí jazykových škol. Garancí kvality je 50 let zkušeností a statisíce spokojených studentů po celém světě. Školy ve Španělsku a Jižní Americe se nachází ve velmi atraktivních lokalitách a umožňují studentům se nejen zdokonalovat v jazyce, ale také poznat kulturu dané země a najít nové přátele z celého světa.

Lokalita

Playa del Carmen je turistickým centrem na Mayské riviéře v Mexiku, na pobřeží Karibského moře. Škola je situována v samotném centru města, pouze dva bloky od pláže, barů, restaurací a obchodů. Má krásnou zahradu plnou exotických stromů a rostlin, kde mohou studenti relaxovat. Přímo v zahradě je studentům k dispozici bar a kavárna, kde mohou společně se spolužáky  před začátkem výuky posnídat nebo zajít na tradiční mexický oběd.

Kurzy a ubytování

Škola International House nabízí celou řadu kurzů. General Spanish o intenzitě 20 lekcí / týden nebo Business English ve formě spojení obecné angličtiny s angličtinou obchodní o intenzitě 20 + 10 lekcí / týden. Pro zájemce o zkoušku BULATS je poplatek za zkoušku v ceně kurzu. Připravovat se zde můžete i na mezinárodní zkoušky DELE. Základem tohoto kurzu je obecná angličtina o intenzitě 20 lekcí / týden doplněná přípravou na zkoušku (10 lekcí / týden). Oblíbené je spojení studia španělštiny s aktivitami -  vařením, kurzy tance nebo poznáváním historie a kultury Mexika. Kurzy Mexican Cooking, Latin Dancing a Discover Mexiko doplňují studium španělštiny o intenzitě 20 lekcí / týden a probíhají  ve 3 odpoledních lekcích týdně. Naučíte se např. jak připravit  tradiční mexické pokrmy guacamole, fajitas či tacos a jak tančit Cha Chu, Rumbu nebo Sambu. Výuku španělštiny je možné spojit také s potápěním, ať už jste začátečníci nebo pokročilí. Lekce Diving Beginners (potápění do 18 metrů) a Diving Advanced (potápění do 30 metrů) probíhají 3 dny v týdnu. K vylepšení španělštiny můžete také využít individuálních kurzů One to One. Z nabídky si vyberou i učitelé španělštiny, pro které je určen kurz Spanish for Teachers a také lékaři, pro které je tu zajímavý kurz General Spanish + Medical Spanish. V průběhu tohoto kurzu se lékaři nejen naučí slovní zásobu potřebnou k výkonu jejich povolání, ale navštíví také místní zdravotnická zařízení. Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách, studentských rezidencích nebo apartmánech. Letištní transfer může být zajištěn mezi 8 - 22 hodinou.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.