přejít na hlavní menu
GLS Sprachenzentrum

GLS Sprachenzentrum

Berlín, Mnichov

Jazyková škola s kvalitními kurzy pro dospělé a širokou nabídkou kurzů pro juniory. V nabídce školy je i přípravný kurz na zkoušku Goethe.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

450 / 250

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8

Minimální věk:

dospělí: 18 let
junioři: 7-20 let 

Národnostní složení studentů:

59% Evropa (Švýcarsko, Švédsko, Francie, Španělsko, Itálie)
9% Asie (Korea, Japonsko)
6% Jižní Amerika (Brazílie, Argentina)
5% Severní Amerika (Kanada, USA)
21% Ostatní

Zastoupení ČR:

3%

Vybavení školy:

budova v historickém centru města s 40 učebnami, velká zahrada, kavárna, restaurace, TV místnost s DVD přehrávačem, knihovna, dvě rezidence s 50 apartmány

Přednosti školy:

přátelská atmosféra, mezinárodní akreditace, široká nabídka kurzů, umístění školy, program aktivit, zdarma semináře německé historie, filmu nebo hudby

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola GLS Sprachenzentrum byla založena v roce 1983 a postupem času se stala jednou z předních jazykových institucí v Německu. GLS je součástí školy International House Berlin a je členem mnoha organizací sdružujících kvalitní jazykové školy EAQUALS, IALC, FIYTO, FADAF a ALTO. GLS je oficiálním centrem pro pořádání zkoušek „Test Deutsch als Fremdschprache“. Kvalifikovaní a přátelští učitelé se snaží udržovat při vyučování pohodovou atmosféru a pomáhají studentům, aby dosáhli co největších pokroků v užívání jazyka.

Lokalita

GLS Sprachenzentrum v Berlíně sídlí v moderní čtvrti Prenzlauer Berg, proslulé mnoha galeriemi, kluby, bary a obchody. Škola sídlí v pěti zrenovovaných historických budovách. Letní juniorské kurzy probíhají v Berlíně nebo v jeho blízkosti a dále také v Mnichově a okolní přírodě.

Kurzy a ubytování

Němčinu můžete studovat ve třech intenzitách General German (20 nebo 25 lekcí / týden) a Intensive German (30 lekcí / týden). Pro zájemce starší 30 let jsou v nabídce dva kurzy German for 30+. Výrazně se zdokonalit v němčině v krátkém čase umožňují kurzy One to one nebo kombinace výuky ve skupině s individuálními lekcemi One to one. V nabídce je i obchodní němčina Business German a speciální 5 týdenní kruz zakončený zkouškou TestDaF. Je to zkouška, která je nezbytností pro ty, kteří chtějí studovat na univerzitě v německy mluvících zemích. Ve škole Vás připraví i k získání mezinárodně uznávaných certifikátů institutu Goethe. Jedná se o 5 týdenní kurzy Goethe Exam Preparation a je možné volit mezi přípravou na certifikát B2, C1 nebo C2. GLS nabízí řadu kurzů pro juniory. Jejich cena vždy zahrnuje kurz němčiny, ubytování v rezidenci nebo hostitelské rodině, plnou penzi nebo polopenzi a aktivity (2-3 aktivity denně a 1-2 exkurze týdně). Přímo v Berlíně probíhá Junior Course Summer Villa pro studenty ve věku 16-17 let. Mladším dětem vě věku 13 - 16 let je určen kurz Junior Course Water Sports zaměřený na vodní sporty. Informace vám rádi podáme na vyžádání .Juniorské kurzy probíhají také v okolí Mnichova. Jde například o  Summer Camp Munich Adventure pro děti od 12 - 17 let nebo Junior Course Castle, který probíhá na hradě v Mnichově a je určen pro děti od 14 - 17 let.

Dospělým studentům škola zajišťuje širokou nabídku ubytování. Je možné zvolit ubytování ve školních apartmánech (jedno a dvoulůžkové pokoje) se snídaní nebo v hostitelských rodinách s polopenzí. Pro ty, kteří by chtěli vyzkoušet bydlení s rodilými Němci a zároveň nechtějí být v hostitelské rodině, je určeno Shared Flat - sdílené bydlení v bytě v samostatném jednolůžkovém pokoji.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.