přejít na hlavní menu
Kaplan International English

Kaplan International English

Auckland

Celosvětový lídr v jazykovém vzdělávání. Kvalitní výuka, moderně vybavené učebny a vlastní učebnice. Široká nabídka kurzů i společenských aktivit.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

450/ 300

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 13

Minimální věk:

 16 let

Národnostní složení studentů:

35 % Asie (Korea, Japonsko)
20 % Evropa (Německo, Francie)
15 % Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
10 % Afrika (Saudská Arábie)                            

20 % Ostatní

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

učebny s interaktivními tabulemi, počítačová učebna s přístupem na internet, společenská místnost, studovna, knihovna, kuchyňka  a prostory na barbeque (venkovní terasa)

Přednosti školy:

kvalitní výuka za příznivé ceny, tradice, lokalita, výborné služby pro studenty

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Kaplan International English je mezinárodní vzdělávací instituce s více než 70 letými zkušenostmi ve výuce jazyků. Kaplan nabízí kurzy ve 40 destinacích světa a je špičkou ve svém oboru. Škola v Aucklandu patří mezi jazykové školy s dlouhodobou tradicí. Jde o jazykovou školu, která využívá všech moderních technologií, a tak  činí výuku zajímavou a zábavnou pro všechny studenty.

Lokalita

Škola je v centru města s výbornou dopravní dostupností a je situována do jedné z nejpopulárnějších oblastí, umístěná mezi nádherný park Domain a rušnou oblast Newmarket, plnou kaváren, obchodů a barů.

Kurzy a ubytování

V nabídce školy Kaplan International English jsou tradiční kurzy obecné angličtiny ve třech intenzitách: Vacation English (20 lekcí / týden), General English (20 lekcí / týden + 7 lekcí strukturovaného samostudia) a Intensive English (28 lekcí / týden + 7 lekcí strukturovaného samostudia). Při strukturovaném samostudiu máte přístup ke všem výukovým materiálům, interaktivním programům a učebním materiálům. Dále mají studenti možnost studovat přípravné kurzy ke cambridgeským zkouškám FCE a CAE a také k mezinárodní zkoušce IELTS. Pro zájemce, kteří se chtějí připravovat na studium na univerzitě v zahraničí, je nabízen kurz English for Academic Purposes. V nabídce jsou rovněž kurzy obchodní angličtiny Business English. Pro studenty, kteří mají zájem o dlouhodobější studium, je v nabídce program Intensive Academic Semester.  Studenti KIE se také mohou každý pátek zdarma účastnit Job Clubu, kde dostanou rady ohledně psaní CV, hledání práce a vyzkouší si i praktické dovednosti. Ubytování zajišťuje škola v hostitelských rodinách nebo hostelech.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.