přejít na hlavní menu
Language Studies International

Language Studies International

Auckland

Jazyková škola v centru Aucklandu s širokou nabídkou kurzů za výhodné ceny a pro náročné studenty.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

250 / 160

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

35 % Asie (Thajsko, Japonsko, Čína, Korea, Taiwan)
16 % Evropa (Německo, Francie, Španělsko, Švýcarsko, Belgie)
33 % Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie, Čile, Mexico, Argentina)
10 % Afrika                           

6 % Ostatní

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

20 moderně vybavených učeben, 2 studentské kuchyňky, společenská místnost, počítačová učebna, knihovna, bezbariérový přístup

Přednosti školy:

kvalitní výuka za příznivé ceny, dlouholetá tradice a zkušenosti, lokalita a skvělá dopravní dostupnost

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Jazyková škola Language Studies International v Aucklandu na Novém Zélandu patří do skupiny uznávaných mezinárodních škol, kde se výuce jazyků věnují již více než 50 let. Skupina má aktuálně 15 poboček v 8 zemích světa. Pobočka v Aucklandu je akreditovaným testovacím centrem pro mezinárodní jazykové zkoušeky TOEFL a TOEIC.  Škola je také členem organizace English New Zealand. Využívá se zde těch nejmodernějších technologií a výuka je díky nim pro studenty nejen maximálně zajímavá, ale hlavně přínosná.

Lokalita

Campus školy se nachází v srdci Aucklandu, hlavního přístavního města Nového Zélandu. Město, kterému se přezdívá „City of Sails“, tedy "Město plachet", je oblíbeným multikulturní centrem v této oblasti. Důvodem je poměrně nízká hustota zalidnění a  především překrásná okolní příroda. Školní učebny, které sídlí ve čtvrtém patře budovy, jsou vzdušné a prostorné, navíc s výhledem na Myers Park. Studentům jsou k dispozici dvě studentské odpočinkové místnosti, volně přístupná Wi-Fi, knihovna a počítačová učebna. Z budovy školy je to navíc jen pár minut chůze do příjemných kaváren a výborných restaurací.

Kurzy a ubytování

Jazyková škola LSI v Aucklandu studentům nabízí klasické kurzy obecné angličtiny, a to v několika intenzitách. Kurz General English s intenzitou 20 hodin týdně je skvělý způsob, jak zkombinovat studium a dovolenou. Časově náročnější jsou potom kurzy Semi Intensive English s intenzitou 24 lekcí týdně a Intensive English v intenzitě 30 lekcí týdně. Škola nabízí také individuální lekce One to One v intenzitě 10 lekcí týdně. Na škole v Auclandu se také můžete připravit na cambridgeské jazykové zkoušky FCE, CAE, CPE, škola nabízí i přípravné kurzy pro mezinárodní zkoušky IELTS, TOEFL a TOEIC. V nabídce jsou i kurzy English for Academic Purposes, které slouží jako příprava pro studium na zahraniční univerzitě. Na škole můžete dále navštěvovat kurzy Business English. Zajímavý a netradiční je kurz English with Barista Training, po jehož absolovování navíc obdržíte certifikát o baristických dovednostech. Studenti od 40 let pak mohou využít kurzy angličtiny English for 40+ spojené s různými odpoledními aktivitami, jako např. návštěvy muzeí a galerií, pivovarů nebo vinařství, výlety do přírody, výlety lodí, návštěvy divadel či botanických zahrad.

Studenti jsou ubytováni v hostitelských rodinách nebo ve školních rezidencích.

© 1999 - 2022 STUDYLINE s.r.o.