přejít na hlavní menu
Language Studies International

Language Studies International

Auckland

Jazyková škola s širokou nabídkou kurzů za výhodnou cenu. Škola je v centru Aucklandu

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

250 / 160

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

35 % Asie (Thajsko, Japonsko, Čína, Korea, Taiwan)
16 % Evropa (Německo, Francie, Španělsko, Švýcarsko, Belgie)
33 % Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie, Čile, Mexico, Argentina)
10 % Afrika                           

6 % Ostatní

Zastoupení ČR:

1 %

Vybavení školy:

24 učeben, 2 studentské kuchyňky, společenská místnost, počítačová učebna

Přednosti školy:

kvalitní výuka za příznivé ceny, tradice, lokalita, výborné služby pro studenty

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Jazyková škola Language Studies International v Aucklandu na Novém Zélandu patří do skupiny uznávaných mezinárodních škol, na kterých se výuce jazyků věnují už více než 50 let. Skupina má aktuálně 15 poboček v 8 zemích světa.

Pobočka Language Studies International v Auclandu je akreditovaným testovacím centrem pro mezinárodní jazykové zkoušeky TOEFL a TOEIC.  Škola při výuce využívá ty nejmodernější technologie – výuka je díky nim pro studenty nejen maximálně zajímavá, ale i přínosná.

Lokalita

Kampus školy se nachází v srdci Aucklandu, hlavního přístavního města Nového Zélandu. Pro město, kterému se přezdívá „City of Sails“, tedy Město plachet, je typický multikulturní koktejl obyvatel, poměrně nízká hustota zalidnění a překrásná příroda v okolí.

Školní učebny, které sídlí ve čtvrtém patře budovy, jsou vzdušné a prostorné, navíc s výhledem na Myers Park. Studentům jsou k dispozici dvě studentské „odpočinkové“ místnosti, volně přístupná WI-FI, knihovna i počítačová učebna. Z budovy školy je to navíc jen pár minut chůze do příjemných kaváren a výborných restaurací.

Kurzy a ubytování

Jazyková škola LSI v Auclandu studentům nabízí „klasické“ kurzy obecné angličtiny, a to v několika intenzitách. Kurz General English s intenzitou 20 hodin týdně je skvělý způsob, jak zkombinovat studium s dovolenou. Časově náročnější jsou potom kurzy Semi Intensive English (s intenzitou 24 lekcí týdně) a Intensive English (v intenzitě 30 lekcí týdně). Škola nabízí také individuální One to One kurzy v intenzitě 10 lekcí týdně.

Na škole v Auclandu se také můžete připravit na Cambridgeské jazykové zkoušky FCE, CAE, CPE a BEC, škola nabízí i přípravné kurzy pro mezinárodní zkoušku IELTS. V nabídce jsou i kurzy English for Academic Purposes, které slouží jako příprava pro studium na zahraniční univerzitě.

Na škole můžete navštěvovat i kurzy Business English. Pro učitele angličtiny jsou určené přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky TOEFL a TOEIC. Zajímavý a netradiční je kurz English with Barista Training nebo English for Medicine.

Studenti jsou ubytovaní v hostitelských rodinách nebo ve školních rezidencích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.