přejít na hlavní menu
New Zealand Language Centres

New Zealand Language Centres

Auckland, Wellington

Jazykové školy nabízející kvalitní vzdělání za příznivé ceny. Zvýhodněné ceny pro dva nebo více lidí se stejnými termíny kurzu a ubytování!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Auckland: 350 / 275
Wellington: 90 / 70

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Auckland: 15 / 12
Wellington: 15 / 12

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

Auckland: 23% Asie (Korea, Japonsko), 22% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie), 18% Evropa (Švýcarsko, Francie), 37% Ostatní (Tahiti, Nová Kaledonie)
Wellington: 49 % Asie (Korea, Japonsko, Čína, Thajsko, Vietnam), 22% Evropa (Švýcarsko, Německo, Francie), 17 % Jižní Amerika (Brazílie, Peru, Čile), 12 % Ostatní (Saudská Arábie, Turecko)

Zastoupení ČR:

 2 %

Vybavení školy:

prostorné učebny, knihovna, vzdělávací centrum, wifi, počítačové učebny, společenská místnost s projektorem, pingpongový stůl (Wellington), kuchyně

Přednosti školy:

příznivé ceny vzhledem k vysoké kvalitě školy, poloha škol v centru města, široká nabídka kurzů, individuální přístup, bohatá nabídka mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola New Zealand Language Centres (NZLC) byla založena v roce 1984. Během své existence si vybudovala dobrou pověst a v současné době patří mezi nejznámější jazykové školy na Novém Zélandu. Obě školy jak v Aucklandu tak Wellingtonu jsou známy svou příjemnou rodinnou atmosférou, dobrým vybavením a kvalitním servisem pro studenty. Jsou akreditovány novozélandskou vládou (NZQA) a mají akreditaci pro vzdělávání učitelů angličtiny od Education New Zealand. Škola podporuje své studenty v dosahování výborných výsledků a získávání nezapomenutelných zážitků z Nového Zélandu. NZLC se aktivně snaží o ochranu životního prostředí praktikováním politiky obnovitelného rozvoje (důraz na recyklaci, redukce používání papíru při výuce, výsadba stromů, dobrovolnické projekty pro studenty atd.)

Náš tip!

Vydejte se studovat na školu s přáteli či rodinou a získáte slevu na zápisném, poplatku za ubytování a také transferu z letiště (sleva pro 2 a více osob).

Lokalita

Auckland - největší město na Novém Zélandě má asi 1,5 milionu obyvatel a je obklopené krásnou přírodou, plážemi a ostrovy. Škola má v centru Aucklandu dvě moderní budovy na Customs Street a Queen Street. Obě budovy od sebe dělí je pár minut chůze. Poblíž se nachází přístav Waitemata, nově zrekonstruovaný plavecký bazén, fitness centrum a mnoho restaurací a kaváren. Wellington - hlavní město Nového Zélandu má asi 400 tisíc obyvatel a je kulturním centrem země. Budova školy leží v srdci města, kde najdete obchody, bary a restaurace. Obě školy jsou výborně dostupné, jen pár minut chůze od autobusových nádraží.

Kurzy a ubytování

Školy NZLC nabízejí širokou škálu kurzů, které probíhají v šesti různých úrovních od úplných začátečníků po pokročilé. Na výběr jsou kurzy obecné angličtiny Part Time English a General English, přípravné kurzy zakončené mezinárodně uznávanými zkouškami FCE, CAE, IELTS a TOEFL a nebo kurzy pro učitele angličtiny TESOL, TECSOL a CELTA.  Mladým zájemcům ve věku 16-17 let je určen kurz English for High School, kde se studenti naučí mimo jiné slovní zásobu nutnou ke studiu na střední škole v zahraničí. Pro juniroy ve věku 13-17 let škola organizuje Junior Course (English + Activity Programme). Pokud chcete studovat na NZLC a zároveň i pracovat, tak při studiu full time kurzu na min. 14 týdnů můžete na studentská víza pracovat až 20h týdně. Škola poskytuje zdarma asistenci při hledání práce Job Search Assistance. Pomůže například při zpracování CV nebo se založením daňového čísla IRD. 

NZLC zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách, apartmánech či hostelech.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.