přejít na hlavní menu
Liden & Denz

Liden & Denz

Moskva, Petrohrad

Škola má výbornou pověst díky kvalitní výuce, moderním učebnám a přátelskému postoji ke studentů. Jazyková škola nabízí i přípravu na zkoušky TRKI nebo TELC.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Moskva: 70 / 40
Petrohrad: 70 / 40

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 7
5 / 4 Mini Group

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

80% Evropa
10% Asie

4% Jižní Amerika

3% Severní Amerika

3% Ostatní

Zastoupení ČR:

5%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny s LCD televizemi a DVD, wifi, kavárna, studovna, knihovna

Přednosti školy:

vysoká kvalita výuky s výbornou pověstí v zahraničí, atraktivní destinace, školy v historickém centru měst, přátelská atmosféra, příprava na zkoušky TRKI

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Škola byla založena v roce 1992 a je jednou z prestižních škol zabývajících se výukou ruštiny. Jako jediná škola v Rusku je členem IALC a je také členem EAQUALS a prestižní ruské asociace pro výuku jazyka a literatury ROPRYAL. Škola nabízí přátelskou atmosféru a nachází se v atraktivních lokalitách Petrohradu a Moskvě.

Akční nabídka

2 + 1, 4 + 2 a 6 + 3 týdny kurzu General Russian / Intensive Russian zdarma pro pobyty objednané do 30. 4. a realizované do 24. 5. 2020 nebo od 21. 9. 2020.

Lokalita

Moskva - škola se nachází v budově, která patří ministerstvu zahraničí v centru města, v blízkosti železniční stanice Belorusskaya.

Petrohrad - škola sídlí v budově z 19. století v historickém centru Petrohradu v blízkosti Něvského prospektu. V pěší vzdálenosti jsou 4 stanice metra. Studenti mají k dispozici celkem 17 moderně zařízených učeben. Přestávky mohou trávit ve školní kavárně.

Kurzy a ubytování

Kurzy obecné ruštiny jsou nabízeny ve dvou intenzitách jako General Russian (20 lekcí / týden) a Intensive Russian (25 lekcí / týden). Studenti, kteří chtějí dosáhnout co nejrychlejšího pokroku, mohou absolvovat kurzy One to one, které mohou vybírat ze tří intenzit, a to 15, 20 nebo 30 lekcí / týden. Všechny tyto kurzy lze kombinovat s kurzy připravujícími ke zkouškám TRKI nebo TELC (5 lekcí / týden) a s kurzem Business Russian nebo Russian Literature (5 lekcí / týden), který je vhodný jak pro zájemce o literaturu, tak i pro učitele. Tyto kurzy, kromě kurzu TRKI který probíhá indiviuálně, probíhají v mini skupině max. 5 studentů. Zkoušky TELC bývají jednou měsíčně a to v úrovních A1, A2, B1 a B2.
Ubytování je nabízeno v hostitelských rodinách se snídaní nebo polopenzí, a také v samostatných pokojích v Shared flats. V ceně za ubytování je transfer z letiště v Moskvě nebo Petrohradu. Transfer zpátky na letiště se hradí zvlášť. 

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.