přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Boston, New York, San Francisco, San Diego, Los Angeles

EC je mezinárodní síť jazykových škol s pobočkami po celém světě včetně Spojených států. Jejich moderní a inovativní přístup k výuce zajišťuje inspirativní prostředí pro studium angličtiny. Vybírat lze z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

New York: 224 / 192

Boston: 350 / 312

San Diego: 300 / 276

San Francisco: 210 / 165

Los Angeles: 336 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 10-18 let

Národnostní složení studentů:

New York: 35% Asie, 25% Evropa, 10% Jižní Amerika, 5% Afrika, 25% Ostatní
Boston: 30% Asie, 20% Jižní Amerika, 20% Afrika, 15% Evropa, 15% Ostatní
San Diego: 40% Evropa, 25% Asie, 20% Afrika, 10% Jižní Amerika, 5% Ostatní
San Francisco: 35% Asie, 25% Evropa, 15% Afrika, 10% Jižní Amerika, 15% Ostatní
Los Angeles: 30% Evropa, 25% Asie, 15% Jižní Amerika, 15% Afrika, 15% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené světlé a prostorné učebny, počítačové učebny s wifi, knihovna, studovna, společenská místnost, TV, kavárna (v San Franciscu), terasa s výhledem na oceán (v San Diegu), bistro (v New Yorku)

Přednosti školy:

atraktivní destinace a umístění škol v centru měst, kvalita, příjemná a přátelská atmosféra, osobní přístup, flexibilita, široká nabídka kurzů, ubytování a volnočasových aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

European Centre rozhodně patří k nejuznávanějším jazykovým školám v USA. Je zde akreditována organizací ACCET a je členem AAIEP (American Association of Intensive English Programs). EC používá moderní výukové technologie a metody včetně vlastních učebnic. Nabízí širokou škálu jazykových kurzů a garantuje zlepšení jazykové úrovně svých studentů.  Vysokou kvalitu výuky potvrzuje vynikající hodnocení ze strany studentů - celých 97 % by doporučilo studium na této škole svému kamarádovi.  

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. července 2024! 

1+1 týden kurzovného zdarma na kalifornských pobočkách školy v San Diegu, San Franciscu a Los Angeles.

Lokalita

Moderně vybavená budova školy v Bostonu sídlí v atraktivní části města, jen pár minut od nábřeží, mezi obchody, restauracemi a zajímavostmi. V blízkosti se nachází např. Faneuil Hall, která sehrála důležitou úlohu v americké historii. Město je dnes akademickým srdcem Ameriky, takže pokud si ho vyberete  jako místo ke studiu angličtiny, určitě neuděláte chybu.

Nová škola EC New York, otevřená 1. dubna 2019, se nachází v krásné budově Paramount Building uprostřed Broadway. Nedávno zrekonstruovaná budova poskytuje nejmodernější vybavení a je ideálním prostorem pro studenty. V docházkové vzdálenosti najdete řadu známých míst, jako např. Grand Central Station, Bryant Park, Public Library a Rockefeller Center.

Pobočku v San Franciscu najdete v jedné z nejvýznamnějších městských budov, v centru finanční čtvrti, jen kousek od Market Street a od náměstí Union Square. Jednotlivé učebny obklopují velký salonek naplněný sluncem, kde si studenti mohou odpočinout a setkat se se svými spolužáky z celého světa. V bezprostředním okolí školy si pak mohou užít množství obchodů, restaurací a kaváren.

EC San Diego sídlí v moderní a nejkrásnější čtvrti města... v La Jolla. Z učeben můžete pozorovat oceán, protože budova se nachází jen pár minut od pláže. Na té si můžete všimnout nejen množství surfařů a slunečníků, ale také tuleňů. Škola je světlá a vzdušná, s venkovní terasou a skutečně uvolněnou kalifornskou atmosférou. Navíc obklopena místními obchůdky, kavárnami, restauracemi a bary.

Škola v Los Angeles je moderní vzdělávací prostor, jen 5 minut chůze od pláže Santa Monica - konečného úseku pobřeží jižní Kalifornie, kde slunce svítí 340 dní v roce. Zároveň v těsné blízkosti všech restaurací, obchodů a nočního života slavné Third Street Promenade. Během krátké jízdy se však také můžete přesunout do populárních oblastí města jako je Malibu, Hollywood nebo Beverly Hills.

Kurzy

EC nabízí kurzy obecné angličtiny General English, Semi Intensive English a Intensive English. Dále můžete vybírat z přípravných kurzů ke zkouškám FCE, CAE a TOEFL. V kurzu English for Work se prolínají lekce obecné a obchodní angličtiny. Pokud chcete své úsilí zaměřit na praktické užívání jazyka, je tu pro vás speciální kurz English in the City. Zaměříte se v něm na komunikaci s místními obyvateli, vyzkoušíte si různé dialekty a v neposlední řadě objevíte jejich historii. Stejně jako v Londýně je i v New Yorku možné navštěvovat kurzy 30+ se studenty stejné věkové kategorie. Tento  program je určen výhradně pro ty, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s dospělejšími a stejně smýšlejícími studenty. Pro studenty, kteří vyžadují studium šité na míru, EC nabízí individuální výuku One to one. Pro mladší zájemce je určen program Junior Course Residence. Zahrnuje výuku angličtiny, učebnice, ubytování s plnou penzí, bohatý program aktivit a exkurzí, dohled nad studenty, místní dopravu a zpáteční letištní transfer.

Ubytování zajišťuje škola v hostitelských rodinách, školních rezidencích a studentských apartmánech. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.