přejít na hlavní menu
LAL USA

LAL USA

Fort Lauderdale, Boca Raton, New York

Jazyková škola s rozsáhlou nabídkou kurzů pro dospělé a juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

210 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10 GE, BE
10 / 6 FCE / CAE / CPE / IELTS
6 / 5 Mini group

Minimální věk:

dospělí: 16 let
junioři: 12 - 18 let

Národnostní složení studentů:

60 % Evropa (Německo, Francie, Itálie)
24 % Jižní Amerika (Brazílie, Peru, Mexiko)
11 % Afrika (Blízký východ)
 3 % Asie (Čína)
 2 % Ostatní

Zastoupení ČR:

5 %

Vybavení školy:

19 učeben, počítačová učebna s přístupem na internet zdarma, 2 jazykové laboratoře, společenská místnost, půjčovna kol a aut, rezidence vedle školy - bazén, jacuzzi, posilovna

Přednosti školy:

široká nabídka kurzů a aktivit, poloha blízko pláže, kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola LAL USA byla založena v roce 1992 a je akreditována CEA (Commission on English Language Accredation). Je součástí mezinárodní vzdělávací instituce LAL. 

Lokalita

Městu Fort Lauderdale se někdy přezdívá "Benátky Ameriky" pro jeho důmyslnou síť průplavů. Ty jsou domovem velkého množství jachet - město je považováno za jednu z největších jachtařských destinací na světě. Škola ve Ft. Lauderdale sídlí v moderní budově na jedné z hlavních ulic naproti zastávce městské dopravy. V okolí je spousta obchodů, klubů, restaurací a kaváren. Na pláž se dostanete za 10 minut. Ve škole probíhají jak kurzy pro dospělé, tak pro juniory. Výhodou školy je vlastní rezidence s bazénem, fitness a jacuzzi v areálu školy ve Fort Lauderdale. Další juniorská centra jsou potom v Boca Raton a New Yorku. 

Boca Raton je přímořské letovisko poblíž Ft. Lauderdale. Juniorské kurzy probíhají v budově místní soukromé univerzity. Kurzy, ubytování a sportoviště jsou v jednom komplexu.

New Yorku se škola nachází 20 minut cesty od Manhattanu v budově univerzity Fordham.

Kurzy a ubytování

LAL USA nabízí bohatý program kurzů, ubytování a aktivit pro volný čas. Škola nabízí kurzy General English, Intensive English (30 lekcí / týden), Mini Group Business English (20 lekcí / týden), One to one a také kurzy, které připravují ke zkouškám FCE, CAE a TOEFL. V nabídce jsou také letní kurzy pro juniory, které jsou organizovány nejen přímo ve Fort Lauderdale, ale také v Boca Raton a v New Yorku. Kurzy jsou určeny pro studenty ve věku 12 - 18 let. Cena zahrnuje vždy zápisné, výuku, učebnice, ubytování v hostitelské rodině nebo školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a zpáteční letištní transfer v určených hodinách. Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách a školní rezidenci.

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o.