přejít na hlavní menu
LAL USA

LAL USA

Fort Lauderdale, Boca Raton, New York

Jazyková škola s rozsáhlou nabídkou kurzů pro dospělé a juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

210 / 150

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 10 GE, BE
10 / 6 FCE / CAE / CPE / IELTS
6 / 5 Mini group

Minimální věk:

dospělí: 16 let
junioři: 12 - 18 let

Národnostní složení studentů:

60 % Evropa (Německo, Francie, Itálie)
24 % Jižní Amerika (Brazílie, Peru, Mexiko)
11 % Afrika (Blízký východ)
 3 % Asie (Čína)
 2 % Ostatní

Zastoupení ČR:

5 %

Vybavení školy:

19 učeben, počítačová učebna s přístupem na internet zdarma, 2 jazykové laboratoře, společenská místnost, půjčovna kol a aut, rezidence vedle školy - bazén, jacuzzi, posilovna

Přednosti školy:

široká nabídka kurzů a aktivit, poloha blízko pláže, kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola LAL USA byla založena v roce 1992 a je akreditována CEA (Commission on English Language Accredation). Je součástí mezinárodní vzdělávací instituce LAL. 

Akční nabídka

Sleva 15 % ze školného pro pobyty pro dospělé a 10 % pro juniory. Platí při objednávce do 13. 5. 2019.

Lokalita

Městu Fort Lauderdale se někdy přezdívá "Benátky Ameriky" pro jeho důmyslnou síť průplavů. Ty jsou domovem velkého množství jachet - město je považováno za jednu z největších jachtařských destinací na světě. Škola ve Ft. Lauderdale sídlí v moderní budově na jedné z hlavních ulic naproti zastávce městské dopravy. V okolí je spousta obchodů, klubů, restaurací a kaváren. Na pláž se dostanete za 10 minut. Ve škole probíhají jak kurzy pro dospělé, tak pro juniory. Výhodou školy je vlastní rezidence s bazénem, fitness a jacuzzi v areálu školy ve Fort Lauderdale. Další juniorská centra jsou potom v Boca Raton a New Yorku. 

Boca Raton je přímořské letovisko poblíž Ft. Lauderdale. Juniorské kurzy probíhají v budově místní soukromé univerzity. Kurzy, ubytování a sportoviště jsou v jednom komplexu.

New Yorku se škola nachází 20 minut cesty od Manhattanu v budově univerzity Fordham.

Kurzy a ubytování

LAL USA nabízí bohatý program kurzů, ubytování a aktivit pro volný čas. Škola nabízí kurzy General English, Intensive English (30 lekcí / týden), Mini Group Business English (20 lekcí / týden), One to one a také kurzy, které připravují ke zkouškám FCE, CAE a TOEFL. V nabídce jsou také letní kurzy pro juniory, které jsou organizovány nejen přímo ve Fort Lauderdale, ale také v Boca Raton a v New Yorku. Kurzy jsou určeny pro studenty ve věku 12 - 18 let. Cena zahrnuje vždy zápisné, výuku, učebnice, ubytování v hostitelské rodině nebo školní rezidenci s plnou penzí, aktivity, exkurze a zpáteční letištní transfer v určených hodinách. Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách a školní rezidenci.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.