přejít na hlavní menu
Language Studies International

Language Studies International

New York, Boston, San Francisco, San Diego

Jazyková škola s širokou nabídkou kurzů pro náročné studenty. Vybrat si navíc můžete ze čtyř atraktivních lokalit - New York, Boston, San Francisco a San Diego.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

New York: 250 / 100

Boston: 90 / 110

San Francisco: 175 / 80

San Diego: 280 / 153

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

New York: 16 / 12

Boston: 16 / 11

San Francisco: 16 / 7

San Diego: 16 / 12

Minimální věk:

Dospělí: 18 let

Junioři: 12-17 let

Národnostní složení studentů:

New York: 18% Evropa, 46% Asie, 1% Severní Amerika, 27% Jižní Amerika, 9% ostatní

Boston: 11% Evropa, 24% Asie, 41% Jižní Amerika, 23% ostatní

San Francisco: 25% Evropa, 35% Asie, 5% Severní Amerika, 30% Jižní Amerika, 5% ostatní

San Diego: 25% Evropa, 26% Asie, 1% Severní Amerika, 21% Jižní Amerika, 17% ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, přístup na wi-fi, centrum pro samostudium, počítačová učebna, společenská místnost, kuchyňka (v San Franciscu), střešní terasa (v Bostonu)

Přednosti školy:

příznivá cena, flexibilita studia, zkušení a vysoce kvalifikovaní lektoři, přátelská atmosféra, umístění v centru měst

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Mezinárodní renomé, více než 50 let zkušeností a v každé z 15 poboček v osmi zemích světa tým zkušených a profesionálních lektorů – to jsou jen některé důvody, proč patří jazykové školy Languages Studies International ke špičce ve svém oboru. A platí to i pro jejich čtyři pobočky ve Spojených státech. Studenty zde motivují k efektivnímu pokroku nejen kvalifikovaní a přátelští učitelé, ale i moderní technologie, které škola při výuce běžně používá.

Akční nabídka

Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 30. 10. 2023!

Lokalita

Kosmopolitní New York je středobodem zábavy, obchodu a kultury. Jeho srdcem je téměř dvacet kilometrů dlouhý ostrov, a právě zde na dolním Manhattanu ve zrekonstruované, 12 pater vysoké budově, sídlí škola LSI. Výuka probíhá v 15 prostorných a pohodlných učebnách, studentům je k dispozici i knihovna, dvě počítačové učebny a samozřejmostí je volný přístup na Wi-Fi. Z budovy školy je to jen pár ulic ke slavné Wall Street, k památníku 11. záři i k One World Trade Center.

Univerzitní Boston je město s bohatou historií a slavnými sportovními kluby, jež působí ve všech čtyřech neslavnějších sportovních amerických soutěžích. Boston je domovem 60 univerzit a vyšších odborných škol, včetně slavného Harvardu a MIT. Škola sídlí jen 5 minut chůze od hlavního dopravního uzlu, v historické pětipatrové budově, jen kousek od čtvrtí Chinatown, Malá Itálie a finančního distriktu. Kromě 10 učeben jsou ve škole dvě studentské místnosti, počítačová učebna a přístup na Wi-Fi.

Školu v San Franciscu najdete hned přes zátoku v univerzitním Berkeley. Je sídlem Kalifornské univerzity a studentský charakter je zde patrný na každém kroku. Kavárny, obchody, bistra a bary doplňuje bohatý noční život. Budova školy leží přímo v centru města, ve dvoupatrové budově, která je snadno dostupná městskou dopravou. Studentům je k dispozici studentská místnost s relaxační zónou, kuchyňka, herna s pingpongovým stolem i volně přístupná Wi-Fi po celé budově.

Krásné pobřežní město San Diego s desítkami kilometrů pláží je nejbezpečnějším velkým městem ve Spojených státech. Kampus školy se nachází v moderní třípatrové budově v blízkosti slavné ZOO a jen 10 minut chůze do centra města. Studentům je k dispozici odpočinková studentská místnost, místnost pro studium, počítačová učebna i připojení k Wi-Fi. Budova školy je navíc bezbariérová. V okolí najdete množství příjemných bister, kaváren a restaurací.

Kurzy a ubytování

V nabídce školy najdete klasické kurzy obecné angličtiny v několika intenzitách: kurzy General English mají intenzitu 20 lekcí týdně, kurzy Semi Intensive English tvoří 25 lekcí každý týden, Intensive English má intenzitu 30 lekcí týdně. Studenti je mohou doplnit individuálními lekcemi One to One v intenzitě 10 lekcí týdně. Škola nabízí i přípravné kurzy pro cambridgeském zkoušky FCE, CAE, CPE, a také k mezinárodní zkoušce IELTS nebo TOEFL. V nabídce jsou i kurzy English for Academic Purposes, které slouží jako příprava pro studium na zahraniční univerzitě. Dále zde můžete studovat kurzy obchodní angličtiny Business English. Studenti od 40 let pak mohou využít kurzy angličtiny English for 40+ spojené s různými odpoledními aktivitami, jako např. návštěvy muzeí a galerií, pivovarů nebo vinařství, výlety do přírody, výlety lodí, návštěvy divadel či botanických zahrad. V New Yorku, San Franciscu a San Diegu jsou v nabídce také zajímavé juniorské programy.

Pro účastníky kurzů zajišťuje škola také ubytování v hostitelských rodinách nebo ve školních rezidencích.

 

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.