přejít na hlavní menu
Language Studies International

Language Studies International

New York, San Francisco, San Diego, Boston

Language Studies International je jazyková škola s širokou nabídkou kurzů. V nabídce má kampusy na ve čtyřech městech USA - New York, San Diego, Boston, San Francisco - Berkeley.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

New York 250 / 100

Berkley 175 / 80
Boston 90 / 110
San Diego 280 / 153

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

New York 15 / 12

Berkley 15 / 7
Boston 15 / 11
San Diego 15 / 12

MInimální věk:

 Dospělí: 18 let (16 let New York, Boston)
Junioři: 13 let

Národnostní složení studentů:

New York: 18% Evropa, 46% Asie, 1% Severní Amerika, 27% Jižní Amerika, 9% ostatní

Boston: 11% Evropa, 24% Asie, 41% Jižní Amerika, 23% ostatní

 Berkley: 25% Evropa, 35% Asie, 5% Severní Amerika, 30% Jižní Amerika, 5% ostatní

San Diego: 25% Evropa, 26% Asie, 1% Severní Amerika, 21% Jižní Amerika, 17% ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderní učebny, wi-fi, centrum pro samostudium, počítačová učebna s přístupem na Internet, společenská místnost, kuchyňka (San Francisco), střešní terasa (Boston)

Přednosti školy:

cena, velká flexibilita studia, možnost vyřízení až 50% stipendia, kvalitní kurzy IT, umístění v centru města

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Mezinárodní renomé, více než 50 let zkušeností a v každé z 15 poboček v osmi zemích světa tým zkušených a profesionálních lektorů – to jsou jen některé důvody, proč patří jazykové školy Languages Studies International ke špičce. A platí to i pro čtyři jazykové školy ve Spojených státech.

Studenty motivují k efektivnímu studiu nejen kvalifikovaní a přátelští učitelé, ale i moderní technologie, které škola při výuce běžně používá. Díky tomu je výuka pro studenty zajímavá a maximálně přínosná.

Akční nabídka

20% sleva ze školného pro pobyty objednané do 31. 12. 2019.  Ušetříte USD 100 / 2 týdny.

Lokalita

Jazyková škola LSI má ve Spojených státech 4 pobočky – v kosmopolitním New Yorku, univerzitním Bostonu, pobřežním San Diegu a Berkeley, městě nedaleko San Franciska.

New York – Nejlidnatější město Spojených států je středobodem zábavy, obchodu, kultury… Jeho srdcem je téměř dvacet kilometrů dlouhý ostrov Manhattan. A právě na dolním Manhattanu ve zrekonstruované, 12 pater vysoké budově sídlí jazyková škola LSI. Výuka probíhá v 15 prostorných a pohodlných učebnách, studentům jsou k dispozici i knihovna, dvě počítačové učebny a volná WI-FI. Z budovy školy je to jen pár ulic ke slavné Wall Street, budově Burzy, k památníku 11. záři i k One World Trade Center.

Boston – Město s bohatou historií a slavnými sportovními kluby, jež působí ve všech čtyřech neslavnějších sportovních soutěžích. Boston je domovem 60 univerzit a vyšších odborných škol – včetně slavného Harvardu a MIT. Škola leží jen 5 minut chůze od hlavního dopravního uzlu ve městě v historické 5patrové budově – jen kousek od čtvrtí Chinatown, Malá Itálie a finančního distriktu. Kromě 10 učeben jsou ve škole dvě studentské místnosti, počítačová učebna a volná WI-FI.

San Diego – Krásné pobřežní město s desítkami kilometrů pláží je nejbezpečnějším velkým městem ve Státech. Kampus školy leží v moderní třípatrové budově v blízkosti slavné ZOO San Diego a jen 10 minut chůze do centra města. Studentům je k dispozici odpočinková studentská místnost, místnost pro studium, počítačová učebna i připojení k WI-FI. Budova školy je bezbariérová. V okolí je množství příjemných bister, kaváren a restaurací.

Berkeley – Město, které leží „přes zátoku“ naproti San Francisku, je sídlem Kalifornské univerzity a studentský charakter je patrný na každém kroku. Kavárny, obchody, bistra a bary doplňuje bohatý noční život. Jazyková škola LSI leží v centru města, ve dvoupatrové budově, která je snadno dostupná hromadnou dopravou. Studentům jsou k dispozici studentská místnost s relaxační zónou, kuchyňka, herna s pingpongovým stolem i volná WI-FI po celé budově.

Kurzy

V nabídce školy najdete „klasické“ kurzy obecné angličtiny v několika intenzitách: kurzy General English mají intenzitu 20 lekcí týdně, kurzy Semi Intensive English tvoří 24 lekcí každý týden, Intensive English má intenzitu 30 lekcí týdně. Studenti je mohou doplnit individuálními One to One kurzy v intenzitě 10 lekcí týdně.

Škola nabízí i přípravné kurzy pro Cambridge testy – FCE, CAE, CPE – a také přípravné kurzy k mezinárodní zkoušce IELTS.  V nabídce jazykové školy jsou rovněž kurzy obchodní angličtiny Business English.

Ve všech školách LSI v USA můžete absolvovat přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky TOEFL. Škola nabízí i juniorské kurzy – s bydlením v hostitelské rodině nebo ve studentské rezidenci v New Yorku a San Francisku.

Pro účastníky ostatních kurzů zajišťuje škola taktéž ubytování v hostitelských rodinách nebo ve školních rezidencích.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.