přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

New York, Los Angeles, Boston

Sprachcaffe Languages Plus se v USA kromě široké nabídky kurzů pro dospělé, soustředí především na výuku angličtiny pro mládež ve věku od 14 do 21 let.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Los Angeles: 50 / 30
New York: 60 / 40
Boston: 40 / 20

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

MInimální věk:

Junioři 14 - 21 let

Národnostní složení studentů:

Los Angeles: 35% Evropa, 35% Asie, 5% Jižní Amerika, 5% Afrika, 20% Ostatní
New York: 50% Evropa, 25% Asie, 5% Jižní Amerika, 20% Ostatní
Los Angeles: 39% Evropa, 39% Asie, 12 % Jižní Amerika, 10 % Ostatní
Boston: 35% Evropa, 30% Asie, 10% Jižní Amerika, 5% Afrika, 20% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna, počítačová učebna, přístup na internet zdarma, centrum pro samostudium, lednice (Boston), nápojový automat (NY), patio(LA)

Přednosti školy:

výhodná cena, výborný národnostní mix, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelští a kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy více než 30 let. Kromě angličtiny nabízí výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Škola je akreditována řadou prestižních institucí, v USA se jedná o ACCET. Sprachcaffe Languages Plus v USA zajišťuje výuku angličtiny pro dospělé a pro mládež ve věku 14 - 21 let. Juniorské kurzy probíhají v Los Angeles, New Yorku a Bostonu.

Akční nabídka

EARLY BIRD sleva USD 25 / týden při objednání pobytu do 31. 3. 2020.

Lokalita

V Los Angeles si studenti vychutnají pravou kalifornskou atmosféru. V rámci exkurzí mohou navštívit Hollywood, Disneyland nebo Las Vegas. Škola se nachází na předměstí, asi 30 minut od centra města. Nesídlí v samostatné budově, ale v druhém patře obchodního centra. V okolí je řada dalších obchodních domů, kaváren, galerií a také pláž.

New York, město, které nikdy nespí, nabízí vyžití pro každého. Škola je umístěna v budově z roku 1886 přímo na Manhattanu 5 minut chůze od nejbližší stanice metra. Z učeben je krásný výhled na Madison Square Park a Midtown.

Boston je pro studium jedno z nejlepších amerických měst. Nachází se zde téměř 100 škol a univerzit, z nichž některé se řadí mezi nejkvalitnější vzdělávací instituce na světě. Sprachcaffe najdete v historické budově v centru města v blízkosti dalších historických památek a také stanice metra, obchodů a restaurací.

Kurzy a ubytování

Nabídka kurzů pro dospělé je velmi široká. Základní kurz General English je možné studovat až ve 4 intenzitách. 20, 24, 30 nebo 40 lekcí za týden. Dále škola nabízí kurz Business English a další specifické kurzy jako např. Communication Skills, Job Applications & Interviews, Sales & Marketing a další. O začátcích těchto kurzů vás budeme rádi informovat. Pro ty studenty, kteří by rádi pokračovali ve studiu na univerzitě je v nabídce přípravný kurz na zkoušku IELTS, TOEFL nebo kurz English for Academic Purposes. Pro náročnější studenty je v nabídce kurz One to One, který je možné zahájit online ještě před příjezdem. Rezervovat kurz lze pouze souběžně s jiným kurzem. 
Juniorské pobyty, které škola nabízí v uvedených lokalitách jsou určeny studentům ve věku 14 - 21 let. Probíhají v letních měsících v délkách 2, 3 nebo 4 týdny. Cena juniorského pobytu zahrnuje vždy výuku obecné angličtiny o intenzitě 20 lekcí / týden, učebnice, zpáteční letištní transfer ve stanoveném časovém rozmezí, aktivity, víkendové celodenní exkurze a ubytování s plnou penzí. Studenti bydlí v hostitelských rodinách ve dvoulůžkových pokojích. V New Yorku je možné vybrat mezi ubytováním v rodině, na koleji nebo ve školní rezidenci. V LA v rodině nebo v rezidenci a v Bostonu je ubytování v rodině nebo na koleji. V průběhu těchto kurzů se studenti nejen zdokonalí v angličtině, ale díky bohatému programu aktivit a výletů proniknou do americké kultury a atmosféry a poznají tak "American way of life".

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.