přejít na hlavní menu
Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

New York, Los Angeles, Boston

Sprachcaffe Languages Plus se v USA soustředí na výuku angličtiny pro mládež ve věku od 14 do 21 let. Vybírat však můžete i z nabídky kurzů pro dospělé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Los Angeles: 50 / 30
New York: 60 / 40
Boston: 40 / 20

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 12

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 14-21 let

Národnostní složení studentů:

Los Angeles: 35% Evropa, 35% Asie, 5% Jižní Amerika, 5% Afrika, 20% Ostatní
New York: 50% Evropa, 25% Asie, 5% Jižní Amerika, 20% Ostatní
Boston: 35% Evropa, 30% Asie, 10% Jižní Amerika, 5% Afrika, 20% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

recepce, prosvětlené učebny, knihovna, počítačová učebna, přístup na internet zdarma, centrum pro samostudium

Přednosti školy:

výhodná cena, umístění v centru měst, kvalitní výuka, přátelští a kvalifikovaní učitelé, bohatý program mimoškolních aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Sprachcaffe Languages Plus zajišťuje jazykové kurzy více než 30 let. Kromě angličtiny nabízí výuku i v dalších 7 jazycích, ve 32  jazykových školách po celém světě. Škola je akreditována řadou prestižních institucí, v USA se jedná o ACCET. 

Akční nabídka

Sleva 25 € / týden na jazykové kurzy při objednání do 30.4.2023

Lokalita

V Los Angeles si studenti vychutnají pravou kalifornskou atmosféru. V rámci exkurzí mohou navštívit Hollywood, Disneyland nebo Las Vegas. Škola se nachází na předměstí, asi 30 minut od centra města. Nesídlí v samostatné budově, ale v druhém patře obchodního centra. V okolí je řada dalších obchodních domů, kaváren, galerií a také pláž.

New York, město, které nikdy nespí, nabízí něco pro každého. Škola je umístěna v budově z roku 1886 přímo na Manhattanu, 5 minut chůze od nejbližší stanice metra. Z učeben je krásný výhled na Madison Square Park a Midtown.

Boston je pro studium jedno z nejlepších amerických měst. Nachází se zde téměř 100 škol a univerzit, z nichž některé se řadí mezi nejkvalitnější vzdělávací instituce na světě. Sprachcaffe najdete v historické budově v centru města v blízkosti dalších zajímavých památek a také stanice metra, obchodů a restaurací.

Kurzy a ubytování

Výuka kurzů pro dospělé, General English, Intensive English a One to One, probíhá ve všech třech amerických pobočkách a studovat zde tak mohou všechny věkové kategorie. 

Juniorské programy nabízejí perfektní příležitost jak zkombinovat studium jazyka s bohatým doprovodným programem aktivit a poznáním mnoha nových přátel z nejrůznějších částí světa. Cena juniorského pobytu zahrnuje vždy výuku obecné angličtiny o intenzitě 20 lekcí týdně, zpáteční letištní transfer ve stanoveném časovém rozmezí, aktivity, víkendové celodenní exkurze a ubytování s plnou penzí. Studenti nejčastěji bydlí v hostitelských rodinách ve dvoulůžkových pokojích. V New Yorku je možné vybrat mezi ubytováním v rodině, na koleji nebo ve školní rezidenci. V LA v rodině nebo v rezidenci a v Bostonu je ubytování v rodině nebo na koleji. V průběhu těchto kurzů se studenti nejen zdokonalí v angličtině, ale díky bohatému programu aktivit a výletů proniknou do americké kultury a atmosféry a poznají tak "American way of life".

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.