přejít na hlavní menu
Bournemouth City College

Bournemouth City College

Bournemouth

Studujte v britském letovisku Bournemouth a vyberte si z nabídky klasických kurzů angličtiny pro dospělé za nízké ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

200 / 100

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

18 let

Národnostní složení studentů:

95% Evropa (Španělsko, Německo, Francie, Itálie, Holandsko)
1% Asie

4% Ostatní

Zastoupení ČR:

8 %

Vybavení školy:

světlé učebny, společenská místnost pro studenty, knihovna, zahrada

Přednosti školy:

autentická lokalita, nízká cena, zajímavé aktivity, kvalifikovaní učitelé

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Školu Bournemouth City College najdete v přímořském letovisku Bournemouth na jižním pobřeží Anglie. Založena byla v roce 2007 a rozhodně patří mezi přední britské jazykové školy zajišťující kvalitní výuku pro studenty z celého světa. Je akreditována mezinárodně uznávanou organizací British Council a  kromě kvalitní výuky anglického jazyka zajišťuje  také bohatý program mimoškolních aktivit, kde lze nově nabyté znalosti rovnou uplatnit v praxi. Velkou výhodou je rezidenční ubytování v těsné blízkosti budovy školy přímo v centru Bournemouth.

Lokalita

Škola sídlí přímo v centru Bournemouth na Fir Vale Road v moderní budově. Bournemouth je nejznámější britské letovisko s krásnými plážemi, možností sportovního vyžití a bohatým nočním životem. Jde o prázdninovou destinaci, kde můžete skvěle spojit studium a dovolenou. Kde jinde byste v Anglii našli 10 km písečných pláží?

Kurzy a ubytování

Ve škole Bournemouth City College můžete vybírat z kurzů obecné angličtiny General English (20 lekcí / týden), Semi Intensive English (25 lekcí / týden) a Intensive English (30 lekcí / týden).  Připravit se zde také můžete na mezinárodně uznávanou zkušku IELTS nebo FCE a CAE. Pokud se potřebujete zdokonalit v obchodní angličtině, je tu pro vás kurz Business English.

Ubytování škola zajišťuje ve vlastní rezidenci, která je vzdálena asi 5 minut chůze od budovy školy. Rezidence dispnuje 9 samostatnými byty a každý z nich má vlastní vybavenou kuchyni, obývací pokoj s televizí a sociální zařízení včetně pračky a sušičky. Internet v rezidenci je zdarma.

© 1999 - 2023 STUDYLINE s.r.o.