přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester, Oxford

EC je mezinárodní síť jazykových škol s pobočkami po celém světě včetně Spojeného království. Jejich moderní a inovativní přístup k výuce zajišťuje inspirativní prostředí pro studium angličtiny. Vybírat lze z široké nabídky kurzů pro dospělé i juniory.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 300 / 250

Cambridge: 200 / 150

Brighton: 380 / 300

Bristol: 270 / 200

Manchester: 135 / 100 

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 11

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 13-17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 30% Asie, 20% Evropa, 15% Jižní Amerika, 5% Afrika, 30% Ostatní

Cambridge: 30% Asie, 25% Evropa, 10% Jižní Amerika, 5% Afrika, 30% Ostatní

Brighton: 40% Evropa, 30% Asie, 10% Jižní Amerika, 10% Afrika, 10% Ostatní

Bristol: 40% Evropa, 20% Asie, 10% Jižní Amerika, 10% Afrika, 20% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, interaktivní tabule, počítačové centrum, wifi, studovna, společenská místnost, knihovna, kavárna (v Londýně a v Brightonu)

Přednosti školy:

atraktivní destinace a umístění škol v centru měst, kvalita, příjemná a přátelská atmosféra, osobní přístup, flexibilita, široká nabídka kurzů a ubytování

Délka lekce:

45 minut

Úvod

European Centre je jednou z nejuznávanějších jazykových škol ve Velké Británii. Malý počet studentů ve skupinách zajišťuje individuální přístup a rychlé zlepšení úrovně angličtiny. Za kvalitu škol EC mluví firemní klienti jako jsou AEG, Credit Suisse, Nokia, Vodafone, Daimler Chrysler, Pirelli a mnoho dalších společností neméně zvučných jmen. Školy EC jsou akreditovány British Council a členy English UK. 

Akční nabídka

Sleva 25 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. července 2024! 

Lokalita

Moderní budova školy EC v Londýně se nachází v populární čtvrti Islington, v blízkosti stanice metra Angel. V okolí samozřejmě najdete mnoho turistických atrakcí, kaváren, restaurací a obchodů. Škola má zde svoje samostatné centrum, které je určeno k výuce studentů starších 30 let.

Pobočku v Cambridge najdete v nové, moderní a dobře vybavené budově umístěné v centru města. Studenti tak mají k dispozici větší a komfortnější učebny. V okolí se nachází spousta obchodů, restaurací a kaváren. 

Škola v Brightonu sídlí celkem ve třech georgiánských budovách nedaleko oblázkové pláže, kde většina studentů tráví přestávky. K Royal Pavilion a Brighton Pier odtud dojdete za pouhých 10 minut.  

Pobočka EC Bristol se může pochlubit centrální polohou na Queen Square, klidné a relaxační zóně v centru města. Studentům jsou zde k dispozici tři patra moderní a prostorné budovy s velkými učebnami.   V těsné blízkosti se nachází nákupní čtvrť se spoustou obchodů, kaváren a restaurací.

Budova školy v Manchesteru je butikovým prostorem v srdci tohoto revolučního, podnikatelského a inovativního města, které je známé svým světovým fotbalem nebo živou hudební scénou. Nedaleko najdete vlakové a autobusové nádraží, a máte tak skvělý přístup ke všem kulturním zajímavostem města.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí širokou škálu kurzů. Studovat zde můžete General English, Intensive English, přípravné kurzy na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE a IELTS. Pro studenty, kteří plánují kariéru v mezinárodní firmě je ideálním kurzem English for Work. Jedná se o kombinaci obecné a obchodní angličtiny. Studenti od 30 let pak můžou v Londýně studovat také Business English, kde se v rámci 20 lekcí týdně zaměří čistě na obchodní angličtinu. Pokud chcete své úsilí zaměřit na praktické užívání jazyka, je tu pro vás speciální kurz English in the City. Zaměříte se v něm na komunikaci s místními obyvateli, vyzkoušíte si různé dialekty a v neposlední řadě objevíte jejich historii. Dále je možné zvolit individuální lekce One to one, které intenzivně rozvíjí úroveň angličtiny. Studenti od 30 let mohou na pobočkách v Londýně a v Brightonu navštěvovat jazykové kurzy 30+ se studenty stejné věkové kategorie. Tento jedinečný program je určen výhradně pro ty, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s dospělejšími a stejně smýšlejícími studenty.

EC vychází vstříc také dětem a mladým studentům pořádáním letních juniorských kurzů Junior Course Residence. Tyto kurzy nabízí perfektní příležitost, jak zkombinovat studium jazyka s bohatým doprovodným programem. Ať už jde o plavbu na loďce po řece v Cambridge, nákupy či exkurzi do Londýna. Ubytování s plnou penzí je již zahrnuto v ceně kurzu.

Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování v hostitelských rodinách nebo ve školních rezidencích s vlastní koupelnou.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.