přejít na hlavní menu
European Centre

European Centre

Londýn, Cambridge, Brighton, Bristol, Oxford, Manchester

Školy EC nabízí široký výběr kvalitních kurzů pro dospělé, manažery, juniory či seniory. Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 300 / 250
Cambridge: 200 / 150
Brighton: 380 / 300
Bristol: 270 / 200
Oxford: 200/ 150
Manchester: 135 / 100 

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 11

Minimální věk:

dospělí: 16 let
junioři: 13 -17 let

Národnostní složení studentů:

Londýn: 30% Asie, 20% Evropa, 15% Jižní Amerika, 5% Afrika, 30% Ostatní

Cambridge: 30% Asie, 25% Evropa, 10% Jižní Amerika, 5% Afrika, 30% Ostatní

Brighton: 40% Evropa, 30% Asie, 10% Jižní Amerika, 10% Afrika, 10% Ostatní

Bristol: 40% Evropa, 20% Asie, 10% Jižní Amerika, 10% Afrika, 20% Ostatní

Oxford: 30% Evropa, 20% Asie, 20% Jižní Amerika,5% Afrika, 25% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

moderně vybavené učebny, počítačové centrum, wifi, knihovna, kavárna (jen Londýn a Brighton)

Přednosti školy:

lokality, kvalita, příjemná a přátelská atmosféra, osobní přístup, flexibilita, široká nabídka kurzů a ubytování

Délka lekce:

45 minut

Úvod

European Centre (EC) je jedna z nejuznávanějších jazykových škol ve Velké Británii. Malý počet studentů ve skupinách zajišťuje individuální přístup a rychlé zlepšení úrovně angličtiny. Každá škola EC má 24-hodinovou Help Line. Za kvalitu EC mluví firemní klienti jako jsou: AEG, Credit Suisse, Nokia, Vodafone, Daimler Chrysler, Pirelli a mnoho dalších společností neméně zvučných jmen. Školy EC jsou akreditovány British Council a členy English UK.

Akční nabídka

Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé (kromě One to one, Mini Group a Business Mini Group). Ušetříte až 2300 Kč / týden pobytu.

Lokalita

Londýn -  moderní budova školy EC v Londýně se nachází v centru, v blízkosti stanic metra King´s Cross a Euston. V okolí je mnoho turistických atrakcí, muzeí, divadel a obchodů. Škola má svoje centrum i v Euston House. To je určeno k výuce studentů starších 30 let. Cambridge - škola se nachází v nové, moderní a dobře vybavené budově umístěné v centru města. Studenti tak mají k dispozici větší a komfortnější učebny. V okolí se nachází spousta obchodů, restaurací a kaváren. Brighton - škola se nachází ve třech georgiánských budovách nedaleko oblázkové pláže, kde většina studentů tráví přestávky. K Royal Pavilion a Brighton Pier dojdete za 10 minut.  V Bristolu se nachází škola v atraktivní lokalitě v centru města. Nově EC najdete i v centru univerzitního města Oxford. Škola se nachází v těsné blízkosti budov slavné univerzity a můžete zde počítat s nejmodernějším vybavením. Manchester - moderní budova se nachází v centru města nedaleko vlakového a autobusového nádraží a sportovní fanoušci zde mohou mít mimo jazykových lekcí i lekce fotbalu.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí širokou škálu kurzů a ubytování. Studovat zde můžete: General English, Intensive English, přípravné kurzy na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE a IELTS. Pro studenty, kteří plánují kariéru v mezinárodní firmě je ideálním kurzem Business English. Jedná se o kombinaci obecné a obchodní angličtiny. Dále je možné brát lekce One to one, které intenzivně rozvíjí úroveň angličtiny. Studenti starší 30 let mohou v EC v Londýně navštěvovat jazykové kurzy se studenty stejné věkové kategorie. Ti kteří by si rádi našli práci, mohou využít také kompletní poradenské služby školy v tzv. Job ClubEC vychází vsříc i mladým studentům pořádáním letních juniorských kurzů (Junior Course). Tyto kurzy jsou pro mládež od 13 do 17 let a nabízí perfektní příležitost, jak zkombinovat studium jazyka s bohatým doprovodným programem. Ať už jde o plavbu na loďce po řece v Cambridge, nákupy či exkurze do Londýna. Všechny doprovodné aktivity jsou pořádány pod dohledem učitelů. Ubytování je v ceně junior kurzu a je buď v homestay nebo v rezidenci. Dospělým studentům škola zajišťuje ubytování taktéž v hostitelských rodinách nebo v rezidencích většinou i s vlastní koupelnou.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.