přejít na hlavní menu
International House Newcastle

International House Newcastle

Newcastle

Jazyková škola v severovýchodní Anglii s rozsáhlou nabídkou kurzů angličtiny a individuálním studijním programem.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

350 / 200

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

45% Evropa (Itálie, Španělsko, Švýcarsko)
15% Asie (Thajsko, Korea, Čína)
16% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie, Mexiko)
18% Afrika (Saudská Arábie, Libye, Kuvajt)
6% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

17 prostorných a světlých učeben, velká společenská místnost s bufetem, počítačová učebna a speciální učebna pro Personal Study Programme

Přednosti školy:

rozsáhlá nabídka kurzů, přijatelná cena, pestré národnostní složení studentů, umístění v centru města, kvalifikovaní učitelé, výuka v malých skupinách, možnost ubytování v rezidenci v docházkové vzdálenosti od školy

Délka lekce:

55 minut

Úvod

Škola IH Newcastle je jednou z více než 150 škol, které působí pod záštitou International House World Organisation - jedné z největších a nejstarších organizací sdružující jazykové školy po celém světě. Kromě toho je škola členem asociací English UK, EAQUALS a TVET UK. To vše je zárukou kvality. IH v Newcastlu působí od roku 2010. Cílem školy je co nejvíce přizpůsobovat výuku individuálním potřebám každého studenta.  Díky přátelské atmosféře, propracovanému způsobu výuky, kvalifikovaným lektorům a také přímým letům z ČR se škola stala zajímavým cílem pro české studenty.

Lokalita

Newcastle leží v severovýchodní Anglii na severním břehu řeky Tyne, přes kterou se klene několik zajímavých mostů. Město je v současnosti důležitým ekonomickým a kulturním centrem, které je známé svým bohatým nočním životem. Je to také město sportu (Newcastle United) a studentů (najdete zde dvě univerzity a řadu dalších škol). Počasí je zde znatelně teplejší než v některých jiných oblastech stejné zeměpisné šířky, a to díky působení teplého Golfského proudu. Škola IH Newcastle sídlí ve čtyřpatrové budově v ulici Gallowgate v centru města, odkud se snadno dostanete všude pěšky. 

Kurzy a ubytování

Škola nabízí širokou škálu kurzů v různých intenzitách a kombinacích. Výuka probíhá ráno nebo odpoledne v závislosti na zvoleném kurzu a úrovni angličtiny. Součástí většiny kurzů je PSP (Personal Study Programme), kdy student samostatně pracuje na vybrané problematice pod dohledem lektora, a to ve skupince max. 8 studentů. Vybírat můžete mezi General English, Intensive English, Business English a Intensive Business English. V nabídce je dále příprava ke zkouškám IELTS, FCE, CAE a CPE, které jsou vždy kombinací obecné angličtiny a individuáního studijního programu (PSP), ve kterém se zaměřujete na konkrétní zkoušku. Z nabídky si vyberou i učitelé angličtiny. Pro ně jsou určeny kurzy CLIL, CELTA a DELTA. K rychlému pokroku je vhodná také individuální výuka One to one.

Mladší studenti od 8 do 17 let mohou využít juniorský program s ubytováním ve školní rezidenci. Od 12 let se pak junioři mohou ubytovat také v hostitelské rodině. Program zahrnuje nejen výuku a ubytování, ale také volnočasové aktivity, letištní transfery a stálý dohled. 

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách s polopenzí. Po celý rok je dostupné ubytování také v rezidenci, která se nachází pouhých 5 minut pěšky od školy. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.