přejít na hlavní menu
IH Newcastle

IH Newcastle

Newcastle

Jazyková škola v severovýchodní Anglii s rozsáhlou nabídkou kurzů angličtiny za rozumné ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro učitele

 

Max. / prům. počet studentů ve škole:

350 / 200

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 8 FCE / CAE / CPE / IELTS

12 / 10 GE

Minimální věk:

 16 let

Národnostní složení studentů:

45% Evropa (Itálie, Španělsko, Švýcarsko)
15% Asie (Thajsko, Korea, Čína)
16% Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie, Mexiko)
18% Afrika (Saudská Arábie, Libye, Kuvajt)
6% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

17 učeben, velká společenská místnost s bufetem, speciální učebna pro PSP, počítačová učebna

Přednosti školy:

Rozsáhlá nabídka kurzů, cena, pestré národnostní složení studentů, umístění v centru města, kvalifikovaní učitelé, výuka v malých skupinách 

Délka lekce:

55 minut

Úvod

Škola IH Newcastle je jednou z více než 150 škol, které působí pod záštitou International House World Organisation - jedné z největších a nejstarších organizací sdružujících jazykové školy po celém světě. Kromě toho je škola členem asociací English UK, EAQUALS a TVET UK. To je zárukou kvality výuky na této škole. IH v Newcastlu působí od roku 2010. Cílem školy je co nejvíce přizpůsobovat výuku individuálním potřebám studentů.  Díky přátelské atmosféře ve škole, propracovanému způsobu výuky, kvalifikovaným učitelům (všichni mají zkoušky CELTA nebo DELTA) a také přímým letům z České republiky do Newcastlu se škola stává zajímavým cílem pro studium angličtiny i pro české studenty.

Lokalita

Newcastle se nachází v severovýchodní Anglii na severním břehu řeky Tyne, přes kterou se klene několik zajímavých mostů. V současnosti je důležitým ekonomickým a kulturním centrem, které je známé bohatým nočním životem a řadou společenských akcí, které se zde konají. Je to také město sportu (Newcastle United) a studentů (najdete zde dvě univerzity a řadu dalších škol). Počasí je tu znatelně teplejší než v některých jiných oblastech stejné zeměpisné šířky, a to díky působení teplého Golfského proudu. Škola IH Newcastle sídlí ve čtyřpatrové budově v ulici Gallowgate v centru města odkud se snadno všude dostanete pěšky.  

Kurzy a ubytování

Škola nabízí širokou škálu kurzů v různých intenzitách a kombinacích. Výuka probíhá ráno nebo odpoledne v závislosti na zvoleném kurzu a úrovni angličtiny. Součástí většiny kurzů je PSP (Personal Study Programme), kdy student samostatně pracuje na jím vybrané problematice pod dohledem učitele. Vybírat můžete mezi General English, Intensive English, Business English a Intensive Business English. Samozřejmostí je možnost přípravy na mezinárodní zkoušky FCE, CAE, CPE a IELTS. Z nabídky si vyberou i učitelé angličtiny. Pro ně jsou určeny kurzy Teacher Training, CELTA a DELTA. Speciální balíček je připraven především pro manažery, kteří se potřebují zdokonalit v angličtině velmi rychle. Jedná se o Intensive Executive Package, jehož cena zahrnuje 25 lekcí / týden individuální výuky s lektorem, 5 lekcí / týden PSP, oběd s lektorem, návštěvu místních obchodních společností, večerní program a ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí. K rychlému pokroku je vhodný také kurz One to one - individuální výuka s lektorem. Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách s polopenzí nebo bez stravy. Po celý rok je dostupné ubytování také v rezidenci Charlotte House, která se nachází pouhých 5 minut pěšky od školy. V letních měsících škola využívá také apartmány Victoria Hall, odkud dojdete do školy za 15 minut.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.