přejít na hlavní menu
LAL England

LAL England

Londýn, Torbay

Mezinárodní vzdělávací instituce s širokým výběrem kurzů pro dospělé i juniory, navíc s nabídkou speciálního programu pro celou rodinu. To vše za přijatelné ceny a v atraktivních lokalitách.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn: 130 / 75

Torbay: 680 / 300

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Londýn: 12 / 10

Torbay: 15 / 12

Minimální věk:

Dospělí: 16 let

Junioři: 12-17 let 

Národnostní složení studentů:

70% Evropa

10% Asie

10% Jižní Amerika

10% Ostatní

Zastoupení ČR:

2%

Vybavení školy:

moderní učebny, společenská místnost, studovna, knihovna, počítače s přístupem k internetu zdarma, wifi, knihkupectví, zahrada a kavárna (v Torbay)

Přednosti školy:

široká nabídka kurzů, atraktivní lokality, vysoká kvalita, výuka v malých skupinách, programy pro rodiče s dětmi, široký výběr juniorských kurzů

Délka lekce:

45 min

Úvod

LAL je mezinárodní vzdělávací instituce s několika pobočkami v různých částech světa a kvalitní výukou angličtiny. Škola v Torbay byla založena již v roce 1984 a pobočka v Londýně byla otevřena v lednu roku 2010. Obě školy jsou členem English UK a jsou akreditovány  British Council. LAL nabízí kurzy nejen pro dospělé, ale také pro mládež a rodiče s dětmi. 

Akční nabídka

Využijte ubytování zdarma v Torbay! Objednejte si svůj kurz, přijeďte do Anglie nejpozději do konce listopadu 2021 a získáte ubytování ve školní rezidenci po celou dobu pobytu zcela zdarma - dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, bez stravování; za příplatek GBP 20 / týden můžete rezervovat jednolůžkový pokoj. K tomu navíc dostanete letištní transfer z Heathrow při příjezdu také zcela zdarma.

Lokalita

Londýnská škola sídlí v moderní budově vuprostřed klidné čtvrti Twickenham nedaleko Richmond parku a jen 20 minut do centra města. V Twickenhamu najdete spoustu obchodů a restaurací i sportovní stadion, kde se hraje rugby.  Rezidence školy se nachází pouze několik stovek metrů od kampusu.

Objevte skryté památky Devonu v Torbay. Přímořský resort sdružuje tři města na jižním pobřeží Anglie v oblasti zvané Anglická riviéra. Ideální místo k odpočinku a zdokonalení jazykových dovedností. Budova školy se zahradou a kavárnou se nachází v části Paignton, jen 5 minut chůze od písečných pláží.

Kurzy a ubytování

LAL nabízí širokou škálu jazykových kurzů pro různé věkové kategorie. Výuka je kombinací tradičních metod a nejnovějších vyučovacích technik, probíhá v malých skupinách ve spolupráci s kvalifikovanými lektory. Škola nabízí klasické kurzy General English, Intensive English a Business English. Některé kurzy můžete studovat i ve variantě Mini Group (max. 6 studentů ve skupině). Dále má škola v nabídce přípravu na cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE a také na zkoušku IELTS v intenzivní či kombinované formě. V nabídce jsou také dva speciální kurzy, které především prohloubí slovní zásobu v daném oboru: English for Finance & Business a English for Travel & Tourism.

Pro rodiny s dětmi škola nabízí výhodné balíčky Family Package, které obsahují výuku 20 lekcí týdně a jsou ve variantě s aktivitami či bez aktivit. Balíček obsahuje zápisné, výuku, učebnice a případně aktivity pro 1 dítě + výuku pro 1 dospělého. V Torbay probíhají tyto kurzy celoročně a jejich ceny jsou na vyžádání. 

Pro mládež jsou určeny programy Junior Course v hostitelské rodině nebo rezidenci. V ceně je vždy zahrnuto zápisné, výuka 20 lekcí týdně, učebnice, ubytování s plnou penzí, aktivity a exkurze, zpáteční transfer z letiště Heathrow.

Ubytování pro dospělé škola zajišťuje v hostitelských rodinách s vlastní či sdílenou koupelnou a polopenzí, nebo případně jen se snídaní, a také v rezidencích s vlastní či sdílenou koupelnou bez stravování.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.