přejít na hlavní menu
Language Studies International

Language Studies International

Londýn, Cambridge, Brighton

Language Studies International je jazyková škola s širokou nabídkou kurzů pro náročné studenty. Nachází se ve třech atraktivních lokalitách Velké Británie - Londýn, Brighton Cambridge.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Londýn Hampstead: 175 / 90

Brighton: 150 / 80
Cambridge: 155 / 75

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

15 / 13

Minimální věk:

16 let dospělý

12 let junioři

Národnostní složení studentů:

Londýn: 29 % Evropa, 2% Severní Amerika, 19% Jižní Amerika, 26% Asie, 24% Ostatní
Brighton: 30% Evropa, 25% Asie, 25% Jižní Amerika, 20% Ostatní
Cambridge: 52% Evropa, 3% Severní Amerika, 15% Jižní Amerika, 26% Asie, 4% Ostatní
 

 

Zastoupení ČR:

5 %

Vybavení školy:

 učebny vybavené počítači a televizí, Wi-Fi, společenská místnost, venkovní zahrada (Brighton, Cambridge), stolní tenis (Cambridge)

Přednosti školy:

 přátelská atmosféra, tým zkušených lektorů, lokalita, spektrum kurzů a programůonline learning system, spokojení studenti

Délka lekce:

50 minut

Úvod

Jazyková škola Language Studies Internationalve Velké Británii hned tři pobočky. Vybrat si můžete mezi pobřežním městem Brighton, kosmopolitním Londýnem a universitním městem Cambridge. Ve všech jazykových školách LSI se vám dostane velkého výběru kurzů, kvalifikovaných lektorů a know-how, které vznikalo v průběhu 50leté historie této jazykové školy, jež má celkem 15 škol v 8 zemích světa.

Lokalita

Jedna jazyková škola LSI  je v severní části Londýna ve čtvrti Hampstead, která je synonymem pro klasickou britskou čtvrť s množstvím tradičních podniků, ale je i domovem pro mnoho umělců, spisovatelů a celebrit. 

Samotná škola se nachází ve čtyřpodlažní viktoriánské budově s velikou zahradou – jen 15 minut jízdy městskou hromadnou dopravou do centra Londýna. Studentům je k dispozici nejen veliká zahrada, ale i počítačová učebna, vysokorychlostní WI-FI, knihovna, vzdělávací centrum, studentská místnost, ale i herna stolního tenisu. 

Druhá škola - Londýn Central sídlí  na Ridgmount Street, kousek od známé Oxford street nebo čtvrti Soho. K dispozici je studentům moderní škola s plnohodnotným vybavením.

Jazyková škola LSI v Brightonu – město Brighton leží na pobřeží asi 50 minut jízdy vlakem od Londýna a často se mu přezdívá „London-by-Sea“. Jedno z nejvíce multikulturních měst v Británii má i díky dvěma univerzitám příjemnou uvolněnou atmosféru.

Jazyková škola sídlí v pětipodlažní viktoriánské budově s ohromnou zahradou, která je volně přístupná i studentům. Přímo v zahradě jsou pikniková místa a stoly na ping pong. Kromě devíti moderně vybavených učeben je studentům k dispozici i počítačová učebna, studentská místnost, ale i velké množství materiálů pro samostudium. Škola má perfektní dopravní dostupnost.

Jazyková škola LSI v Cambridge – světoznámé univerzitní město plné muzeí, galerií a nádherných historických budov je ideálním místem pro studium.

Škola leží v klidné části města, jen kousek od centra a od vlakové zastávky, ve viktoriánské budově. 11 velkých učeben a jedna učebna pro One to One kurzy jsou moderně vybavené. Kromě počítačové a společenské místnosti je studentům k dispozici i velká zahrada.

Kurzy a ubytování

Všechny tři školy LSI ve Velké Británii nabízejí kurzy obecné angličtiny v několika intenzitách. Kurzy General English mají intenzitu 20 lekcí týdně, kurzy Semi Intensive English jsou v intenzitě 24 lekcí týdně a při výběru kurzu Intensive English počítejte se 30 lekcemi angličtiny týdně. Kromě toho škola nabízí individuální One to  One kurzy s intenzitou 10 lekcí týdně.

Zkušení učitelé vás připraví také na Cambridgeské zkoušky FCE, CAE, CPE, v nabídce jsou přípravné kurzy na IELTS. Škola nabízí také kurzy obchodní angličtiny – Business English. Pro učitele angličtiny jsou v nabídce přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky TOEFL a TOEIC.

A k mání je i výuka angličtiny s aktivitou - English with Urban Hiking, English with Art, Architecture, History & Culture. Jazyková škola zajišťuje i Juniorský kurz s ubytováním v hostitelské rodině.

Kromě ubytování v hostitelských rodinách mají účastníci ostatních kurzů možnost bydlet i ve školních rezidencích s ostatními studenty.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.