přejít na hlavní menu
Oxford House

Oxford House

Londýn, Oxford

Studujte na škole přímo v srdci Londýna na Oxford Street a vybírejte z široké nabídky kurzů za bezkonkurenční ceny.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

350 / 250

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

16 / 11

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

30% Asie (Turecko, Taiwan, Saudská Arábie)
27% Evropa (Španělsko, Itálie, Francie)
19% Jižní Amerika (Brazílie, Argentina)
24% Ostatní

Zastoupení ČR:

1%

Vybavení školy:

studovna, počítačová učebna s přístupem na internet, společenská místnost s kuchyňkou, střešní terasa, kavárna, knihovna

Přednosti školy:

umístění přímo v centru města, kvalitní kurzy za nízkou cenu, ubytování v blízkosti školy, široká nabídka volnočasových aktivit

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Jazyková škola Oxford House otevřela dveře svým studentům v roce 1974 a od té doby vyrostla ve vzdělávací instituci na 3 kontinentech. OHC English Centers jsou nyní jedním z nejrozsáhlejších akreditovaných poskytovatelů kurzů a programů anglického jazyka na světě. V přátelské atmosféře zde vyučují profesionální a kvalilifikovaní lektoři a v učebnách narazíte na širokou škálu národností. Studenti se mohou účastnit dynamického a nabitého společenského programu, který jim umožňuje procvičit si angličtinu při každé příležitosti a také získat nová přátelství. 

Akční nabídka

Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při objednávce do 31. května 2024!

Speciální sleva 170 GBP na 2-týdenní juniorský jazykový pobyt v Oxfordu! Oficiální cena školy je 1600 GBP a u nás tento pobyt můžete objednat za celkovou cenu 1430 GBP.

Lokalita

Studium angličtiny v srdci Londýna je opravdu nezapomenutelným zážitkem, který se stane jednou za život! V hlavním městě Velké Británie si na své přijde opravdu každý - najdete zde světově proslulé památky, užijete si nakupování nebo ochutnáte jídlo z celého světa. Centrální poloha školy na Great Chapel Street, jen pár metrů od Oxford Street, je k tomu všemu naprosto ideální. V těsné blízkosti se nachází obchodní domy, módní obchody, restaurace, kavárny a divadla. 

Kurzy a ubytování

Kurz obecné angličtiny můžete na škole Oxford House studovat ve třech různých intezitách - 15, 20 nebo 30 lekcí týdně. Připravovat se zde také můžete ke zkoušce IELTS, FCE a CAE - tento přípravný kurz lze studovat samostatně (15 lekcí / týden) nebo jako kombinaci s General English (20+10 lekcí / týden). Zájemci o lekce obchodní angličtiny mohou využít kurz Business English, a to také buď samostatně v intenzitě 15 lekcí týdně, nebo v kombinaci s General English v intenzitě 20+10 lekcí  týdně. Samozřejmostí jsou individuální lekce One to one

Ubytování v hostitelských rodinách dokáže škola zajistit bez stravování, se snídaní nebo s polopenzí. Všechny rodiny se nacházejí mezi zónami 2-5 a jsou vždy v docházkové vzdálenosti od autobusových zastávek nebo sítě metra, která vás spolehlivě zavede do centra Londýna.

Juniorský program Junior Course Homestay pak škola zajišťuje během letních měsíců v Oxfordu na půdě University Of Oxford. Tento kurz je určen studentům od 13 do 17 let a zahrnuje výuku angličtiny, ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí a bohatý volnočasový program po celou dobu pobytu. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.