přejít na hlavní menu
International Language Academy of Canada

International Language Academy of Canada

Toronto, Vancouver

Mezinárodně uznávaná jazyková škola s centry v Torontu a Vancouveru. Navíc s širokou nabídkou odborných kurzů - jeďte pro svůj vysněný diplom do Kanady.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Toronto: 1200 / 800

Vancouver: 1200 / 600

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 19 let
Junioři: 15-18 let

Národnostní složení studentů:

Toronto: 29% Asie, 39% Jižní Amerika, 32% Evropa

Vancouver: 26% Evropa, 39% Jižní Amerika, 35% Asie

Zastoupení ČR:

Toronto: 3 %

Vancouver: 2 % 

Vybavení školy:

Toronto: 90 učeben, počítače, volný přístup na Wi-Fi, společenská místnost s kavárnou

Vancouver:  68 učeben, počítače, volný přístup na Wi-Fi, společenská místnost s kavárnou, venkovní terasa

Přednosti školy:

moderní design školních budov, uvolněná, kosmopolitní a přátelská atmosféra, umístění obou škol v centru města, výborná dopravní dostupnost, široká nabídka kurzů, návaznost kurzů na univerzitním studium

Délka lekce:

45 minut

Úvod

International Language Academy of Canada  se opakovaně umisťuje na prvním místě v žebříčku Top Language School of the Year. Za tato ocenění se tak jako jediná škola na světě pyšní titulem LIFETIME SUPERSTAR AWARD. ILAC poskytuje jazykové vzdělání studentům z přibližně 70 zemí světa a mnoho z nich se následně podařilo úspěšně umístit na některou z 36 kanadských univerzit a odborných škol,  se kterými ILAC spolupracuje.

Lokalita

V Torontu, které  je největším anglicky hovořícím městem Kanady, budovy školy najdete na Yonge Street, přímo v centru kosmopolitní metropole. Jen kousek od školy se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchodů, ale i třeba muzeí a galerií. Díky nízké kriminalitě, čistému prostředí, vysoké životní úrovni a otevřenosti obyvatel města jiným kulturám je Toronto hodnoceno jako jedno z měst s nejlepšími podmínkami k životu.

Také ve Vancouveru, přístavním městě na západním pobřeží Kanady, škola sídlí v centru města na West Hastings Street. V blízkosti jsou nákupní centra, restaurace, kavárny a veřejná doprava. Nedaleko se také nachází největší park v Severní Americe SeaWall. Mírné klima, blízkost hor, řek, jezer a oceánu dělá z města populární cíl turistů a sportovců. 

Kurzy a ubytování

Škola nabízí široké spektrum kurzů. Kurz Intensive English je rozdělen do 6 jazykových úrovní od úplných začátečníků po pokročilé. Kurz obecné angličtiny je nabízen také ve vyšší intenzitě jako Power English. Bussines English je určena pro ty, kteří používají obchodní angličtinu na profesinální úrovni, např. v zaměstnání. Studenti s pokročilými znalostmi angličtiny mohou studovat přípravné kurzy zakončené zkouškou FCE, CAE, CPE, IELTS nebo TOEFL.  U všech kurzů je možné zvolit vyšší intenzitu studia. Zájemci o studium a práci v Kanadě ve věku 18-35 let mohou studovat odborné kurzy zaměřené na různé obory: Communication, Business, Sales and Marketing nebo Health Care. Všechny kurzy obsahují nejdříve určitý počet týdnů angličtiny plus odborných lekcí, které probíhají od pondělí do pátku v odpoledních hodinách. Poté následuje určitý počet týdnů práce dle zvoleného programu. Studenti mohou v průběhu studia odborných lekcí a angličtiny pracovat 20 hodin týdně. Poté mohou v rámci pracovního programu pracovat až 40 hodin týdně po dobu týdnů stanovených v programu.

Pro studenty ve věku 16-18 let je pak k dispozici kurz Young Adult Academic Program, kde se klade větší důraz na studium angličtiny a volnočasový program není automaticky v ceně.

Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách nebo moderních školních rezidencích. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.