přejít na hlavní menu
International Language Academy of Canada

International Language Academy of Canada

Toronto, Vancouver

Mezinárodně uznávaná jazyková škola s centry v Torontu a Vancouveru. Navíc s širokou nabídkou odborných kurzů - jeďte pro svůj vysněný diplom do Kanady.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory odborné kurzy

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Toronto: 1200 / 800

Vancouver: 1200 / 600

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 19 let
Junioři: 16-18 let

Národnostní složení studentů:

Toronto: 29% Asie, 39% Jižní Amerika, 32% Evropa

Vancouver: 26% Evropa, 39% Jižní Amerika, 35% Asie

Zastoupení ČR:

Toronto: 3 %

Vancouver: 2 % 

Vybavení školy:

Toronto: 90 učeben, počítače, volný přístup na Wi-Fi, společenská místnost s kavárnou

Vancouver:  68 učeben, počítače, volný přístup na Wi-Fi, společenská místnost s kavárnou, venkovní terasa

Přednosti školy:

moderní design školních budov, uvolněná, kosmopolitní a přátelská atmosféra, umístění obou škol v centru města, výborná dopravní dostupnost, široká nabídka kurzů, návaznost kurzů na univerzitním studium

Délka lekce:

45 minut

Úvod

International Language Academy of Canada  se opakovaně umisťuje na prvním místě v žebříčku Top Language School of the Year. Za tato ocenění se tak jako jediná škola na světě pyšní titulem LIFETIME SUPERSTAR AWARD. ILAC poskytuje jazykové vzdělání studentům z přibližně 70 zemí světa a mnoho z nich se následně podařilo úspěšně umístit na některou z 36 kanadských univerzit a odborných škol,  se kterými ILAC spolupracuje.

Akční nabídka

Sleva 30 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé i Young Adults při včasné objednávce do 30. června 2024!

Lokalita

V Torontu, které  je největším anglicky hovořícím městem Kanady, budovy školy najdete na Yonge Street, přímo v centru kosmopolitní metropole. Jen kousek od školy se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchodů, ale i třeba muzeí a galerií. Díky nízké kriminalitě, čistému prostředí, vysoké životní úrovni a otevřenosti obyvatel města jiným kulturám je Toronto hodnoceno jako jedno z měst s nejlepšími podmínkami k životu.

Také ve Vancouveru, přístavním městě na západním pobřeží Kanady, škola sídlí v centru města na West Hastings Street. V blízkosti jsou nákupní centra, restaurace, kavárny a veřejná doprava. Nedaleko se také nachází největší park v Severní Americe SeaWall. Mírné klima, blízkost hor, řek, jezer a oceánu dělá z města populární cíl turistů a sportovců. 

Kurzy a ubytování

Škola nabízí široké spektrum kurzů. Kurz obecné angličtiny Intensive English je rozdělen do 6 jazykových úrovní od úplných začátečníků po pokročilé. Studenti s pokročilými znalostmi angličtiny mohou studovat přípravné kurzy zakončené zkouškou FCE, CAE,CPE nebo IELTS. Pro mladší studenty ve věku 16-18 let je k dispozici kurz Young Adult Academic English, kde se klade větší důraz na studium angličtiny a volnočasový program není automaticky v ceně. Bussines English je určena pro ty, kteří používají obchodní angličtinu na profesinální úrovni, např. v zaměstnání. U všech kurzů je případě možné možné zvolit vyšší intenzitu studia. Zájemci o studium a práci v Kanadě ve věku 18-35 let mohou studovat odborné kurzy zaměřené na různé obory: Services, Communication, Business, Sales and Marketing. Všechny kurzy obsahují nejdříve určitý počet týdnů odborných lekcí, které probíhají od pondělí do pátku v odpoledních hodinách. Poté následuje určitý počet týdnů práce dle zvoleného programu. Studenti mohou v průběhu studia odborných lekcí pracovat 20 hodin týdně. Poté mohou v rámci pracovního programu pracovat až 40 hodin týdně po dobu týdnů stanovených v programu.

Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách nebo moderních školních rezidencích. 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.