přejít na hlavní menu
International Language Academy of Canada

International Language Academy of Canada

Vancouver, Toronto

Mezinárodně uznávaná jazyková škola s centry v Torontu a Vancouveru. Akční nabídka - odborný kurz Health Care administration diploma se stipendiem 10 000 CAD!

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Toronto: 1200 / 800
Vancouver: 1200 / 600

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

14 / 10

Minimální věk:

dospělí: 19 let
junioři: 15 let

Národnostní složení studentů:

39 % Jižní Amerika
35 % Evropa (Něměcko, Francie, Španělsko)
26 % Asie

Zastoupení ČR:

Toronto: 3 %, Vancouver: 2 % 

Vybavení školy:

Toronto: 90 učeben, počítače, wifi, společenská místnost s kavárnou

Vancouver:  68 učeben, počítače, wifi, společenská místnost s kavárnou, venkovní terasa

Přednosti školy:

lokalita škol v centru města, dopravní dostupnost, široká nabídka kurzů, návaznost kurzů na univerzitním studium

Délka lekce:

45 minut

Úvod

International Language Academy of Canada je jazyková škola, která se řadí mezi nejkvalitnější. Svědčí o tom opakované prvenství v žebříčku Top Language School of the Year, které škola získala i za rok 2011. Za tato ocenění se tak jako jediná škola na světě pyšní titulem LIFETIME SUPERSTAR AWARD. Už více než 14 let poskytuje ILAC vzdělání studentům z přibližně 70 zemí na světě a za tuto dobu bylo mnoho z nich úspěšně umístěno na některou z 36 kanadských univerzit a odborných škol,  se kterými ILAC spolupracuje.

Akční nabídka

Ceny kurzů jsou po 45% slevě z oficiálních cen školy. Ušetřete 3 400 Kč / týden.

Odborný kurz Health Care Administration Diploma se stipendiem 10 000 CAD za 7000 CADU! Platí pro nástup 6.1.2020 pro studenty s praxí z oboru zdravotnictví. 

Odborné kurzy se slevou 7500 CAD!

Lokalita

Škola má v Kanadě dva kampusy. V Torontu a Vancouveru.  Oba kladou důraz na otevřenost vůči studentům, což se projevuje i v designu zařízení. V Torontu, které  je největším anglicky hovořícím městem Kanady, se škola nachází na Yonge Street, v centru města. Jen kousek od školy se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchody a muzea. Díky nízké kriminalitě, čistému prostředí, vysoké životní úrovni a otevřenosti obyvatel města jiným kulturám je Toronto hodnoceno jako jedno z měst s nejlepšími podmínkami k životu. Také se mu přezdívá „město v parku“ díky bohaté zeleni. Také ve Vancouveru, přístavním městě, se škola  nachází v centru města na West Hastings Street. V blízkosti jsou nákupní centra, restaurace, kavárny a veřejná doprava. Nedaleko se také nachází největší park v Severní Americe SeaWall. Mírné klima, blízkost hor, řek, jezer a oceánu dělá z města populární cíl turistů a sportovců. 

Kurzy a ubytování

Škola nabízí široké spektrum kurzů. Kurz Intensive English je rozdělen do 6 jazykových úrovní od úplných začátečníků po pokročilé. Kurz obecné angličtiny je nabízen také ve vyšší intenzitě jako Power English. Bussines English je určena pro ty, kteří používají obchodní angličtinu na profesinální úrovni, např. v zaměstnání. Studenti s pokročilými znalostmi angličtiny mohou studovat přípravné kurzy zakončené zkouškou FCE, CAE, IELTS nebo  TOEFL.  U všech kurzů je možné zvolit vyšší intenzitu studia. Zájemci o studium a práci v Torontu ve věku 18 - 35 let mohou studovat odborné kurzy zaměřené na business a to CommunicationService Excellence nebo Essentials for Business Certificate a Diploma. Všechny kurzy obsahují nejdříve 30, 24, 20 nebo 14 týdnů angličtiny (TOEFL + Business English) plus odborných lekcí (dovednosti v pohostinství, obchodě, HR a zákaznicky orientovaném prostředí), které probíhají od po do pá v odpoledních hodinách od 14,30 do 18,30h. Poté následuje 30, 24 , 20 nebo 14 týdnů práce dle zvoleného programu. Studenti mohou v průběhu studia odborných lekcí a angličtiny pracovat 20h týdně. Poté mohou v rámci pracovního programu pracovat až 40h týdně po dobu týdnů stanovených v programu. U programů na 30, 24 nebo 20 týdnů studia a 30, 24 nebo 20 týdnů práce je pracovní místo zajištěno školou (restaurace, hotely, kavárny, atd.). U programu na 14 týdnů studia a 14 týdnů práce si studenti musí zajistit pracovní místo sami. Pro mladší studenty ve věku 14 - 17 let jsou vhodné juniorské kurzy, které probíhají v zimě i v létě - Junior Course Homestay Platinum (20 lekcí General English / týden) nebo Junior Course Winter Homestay Platinum (20 lekcí / týden). Zimní juniorský kurz probíhá od ledna do konce února. Bližší informace vám rádi poskytneme na vyžádání. 

Ubytování pro dospělé škola nabízí v hostitelských rodinách nebo školních rezidencích. Ty je však nutné rezervovat nejlépe 2 -3 měsíce předem.

© 1999 - 2020 STUDYLINE s.r.o.