přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Veletrh středních škol z USA

Milí zájemci,

agentura STUDYLINE vás srdečně zve na veletrh elitních amerických soukromých středních škol. Máte tak jedinečnou příležitost dozvědět se informace o studiu na internátních středních školách v USA. Zároveň můžete zjistit na jak vysoké stipendium dosáhnete.

  

Internátní soukromé střední školy jsou nejkvalitnější školy v USA. Výuka, sporty, kroužky, aktivity i  ubytování probíhá v rámci kampusu školy. Využijte možnosti studia na vybrané škole za výhodných finančních podmínek díky stipendiu.

Stipendia až 60 %!

Vstup je zdarma.  

Čas a termín konání veletrhu:

Veletrh středních škol z USA
Kdy: 14. 10. od 17:00 do 20:00 hodin
Kde: Gymnázium prof. Jana Patočky, učebna U20, 1. patro,
          Jindřišská 36, Praha 1

  

Program veletrhu:

  • Představení škol
  • Možnosti a podmínky studia
  • Interview se školami, nabídka stipendií


  


Naši američtí kolegové vám představí jednotlivé školy:

STUART HALL SCHOOL

Stát Virginia
Počet studentů 315
Semestr Ano
Web školy https://www.stuarthallschool.org/

Stuart Hall disponuje dvěma kampusy ve Stauntonu a Veroně ve státě Virginia. Škola má bohatou historii a zároveň si udržuje progresivní přístup. Nabídka zahrnuje programy zaměřené na umění, a také s důrazem na matematiku a vědu. Každoročně se pyšní 100% umístěním svých absolventů na vysoké školy.


HILTON HEAD PREPARATORY SCHOOL

Stát South Carolina
Počet studentů 400
Semestr Ano
Web školy https://www.hhprep.org/

Elitní škola v Jižní Karolíně, jejímž posláním je připravit studenty na úspěšný vysokoškolský život a následnou kariéru. Škola udržuje náročné osnovy a je hrdá na své oceněné programy v oboru umění, věd, matematiky, světových jazyků, sociálních věd a angličtiny.


WASATCH ACADEMY

Stát Utah
Počet studentů 380
Semestr Ano
Web školy https://www.wasatchacademy.org/

Střední škola Wasatch Academy sídlí uprostřed amerického Utahu v blízkosti několika národních parků a vyniká především úspěchy basketbalého týmu na celonárodní úrovni. Vzdělávání je zde velice kreativní,  intenzivní a zaměřuje se na to, aby každý student dosáhl svého maximálního potenciálu.

LEELANAU SCHOOL

Stát Michigan
Počet studentů 50
Semestr Ano
Web školy https://leelanau.org/

Mimořádně malá škola v Michiganu umožňuje studentům osobní přístup a bezpečné a klidné prostředí uprostřed přírody. Pedagogové využívají projektové, zážitkové, silné a strategické učební osnovy v malých třídách a snaží se identifikovat všechny aspekty studijního profilu každého studenta.


ST. TIMOTHY’S SCHOOL

Stát Maryland
Počet studentů 200
Semestr Ano
Web školy https://www.stt.org/

Dívčí škola nacházející se v Marylandu, v dosahu významných center Baltimore, Washington a New York. Škola se může pochlubit především celosvětově uznávaným programem International Baccalaureate (IB). Učitelé zde se studentkami spolupracují tak, aby pak dosáhly akademického a osobního úspěchu.


BUFFALO SEMINARY

Stát New York
Počet studentů 195
Semestr Ano
Web školy https://www.buffaloseminary.org/

Dívčí škola v historické čtvrti Elmwood Village v Buffalu ve státě New York je určena studentkám, které spojují ambice pro vynikající a náročné vzdělání. Škola jim pomáhá najít komplexní program, který je dobře připraví pro vysokoškolskou i životní kariéru.

MISSOURI MILITARY ACADEMY

Stát Missouri
Počet studentů 220
Semestr Ano
Web školy https://www.missourimilitaryacademy.org/

Chlapecká škola, která se nachází v bezpečném a klidném prostředí státu Missouri. V rámci studia se zde podporuje především akademický úspěch, fyzický rozvoj, osobní motivace a vedení ve vojenském prostředí. Škola nabízí také možnost využít přípravné programy pro studium na vysoké škole.


Vstup je zdarma, tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na vás!

Tým agentury STUDYLINE

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.