přejít na hlavní menu
Institut of English Language Studies

Institut of English Language Studies

Sliema, Gozo

Moderní jazyková škola s širokou nabídkou kurzů, ubytováním v rezidenci poblíž školy a programy pro rodiče a děti.

kurzy pro dospělé kurzy pro juniory kurzy pro manažery kurzy pro seniory kurzy pro učitele

 Max. / prům. počet studentů ve škole:

690 / 350

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

12 / 10

Minimální věk:

Dospělí: 18 let
Junioři: 8-17 let

Národnostní složení studentů:

72 % Evropa (Německo, Itálie, Rusko)
7 % Asie (Korea, Japonsko)
12 % Jižní Amerika (Brazílie, Kolumbie)
9 % Ostatní

Zastoupení ČR:

2 %

Vybavení školy:

světlé klimatizované učebny, internetová kavárna, terasa, knihovna, knihkupectví, společenská místnost, wifi

Přednosti školy:

30 let zkušeností, nízký počet studentů ve třídě, klimatizované učebny, bohatý kulturní program, kvalifikovaní učitelé, bezbariérový přístup

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Škola Institute of English Language Studies (IELS) byla založena v roce 1985. IELS nabízí kurzy pro dospělé, manažery, seniory i mládež. Je členem FELTOM (asociace maltských jazykových škol) a patří mezi největší jazykové školy na Maltě. Součástí všech kurzů jsou doprovodné aktivity, kterých škola nabízí širokou škálu, např. potápění, paragliding, tenis, windsurfing, výlety lodí. S jejich organizací vám poradí vstřícný personál. Škola má v provozu také 24-hodinovou Help line.

Akční nabídka

2+1 týden zdarma kurzu General English nebo Intensive English při objednávce do konce února! Akce platí na všechny pobyty se začátkem kurzu do 20. června 2021.

Lokalita

Institut of English Language Studies sídlí ve Sliemě blízko pobřeží a hlavního města Valletta. Hlavní budova školy má 30 klimatizovaných učeben, kavárnu, knihovnu a wifi zdarma.

Na ostrůvku Gozo má IELS školu v Ghajnsielem s výhledem na přístav Mgarr, kam každých 20 minut přijíždí trajekty z Malty.

Kurzy a ubytování

Škola nabízí výuku všeobecné angličtiny v několika variantách. Studovat lze ve větších skupinkách General English (20 lekcí / týden) nebo Intensive English (30 lekcí / týden) anebo stejné kurzy absolvovat s maximálně pěti dalšími studenty (General English Mini Group a Intensive English Mini Group). Pro ty, kteří se chtějí zlepšit v obchodní angličtině je určena výuka Bussines English Mini Group. Pro zájemce o přípravu na mezinárodní zkoušky jsou v nabídce kurzy IELTS a cambridgské kurzy  FCE, CAE a CPE. Pro učitele je připraven kurz CELTA

V ceně všech kurzů je zahrnut vstupní test, přístup na internet, uvítací večer, v létě členství v plážovém klubu a certifikát o absolvování kurzu. V obou městech můžete spojit studium se zábavou - na Maltě lze jakýkoli kurz angličtiny kombinovat s lekcemi potápění, jízdou na koni a spoustou dalších aktivit. Na Gozu je možné spojit kurz s pádlováním na moři, různými výlety a aktivitami. 

Škola nabízí také speciální kurz pro studenty ve věku 40+ a pro juniory. Dospělí starší 40 let se mohou zůčastnit dvoutýdenního kurzu English for 40+, kde spojí výuku angličtiny a aktivity. Juniorské kurzy Junior Course jsou ideální kombinací studia angličtiny s aktivitami pro mládež ve věku 13-17 let. Pro mladé studenty je zajištěn celodenní program včetně lákavých výletů a dalších aktivit, které může nabídnout jenom Malta. Pro juniory ve věku 8-12 let je určen kurz Summer Camp Residence, který také zahrnuje výše zmíněné aktivity, ubytování v rezidenci a nepřetržitý dohled nad studenty. Atmosféru tohoto ostrova si mohou užít společně s dětmi také jejich rodiče díky výhodným rodinným balíčkům. 

IELS nabízí svým studentům také širokou nabídku ubytování. Vybrat si můžete ubytování v hostitelských rodinách či využít cenově výhodné školní rezidence v docházkové vzdálenosti od školy i pláže.

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.