přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Konzultace

Pomocí tohoto formuláře si objednáte nezávaznou informativní konzultaci ve zvolené pobočce agentury STUDYLINE. Do formuláře prosím vyplňte o jaký typ pobytu a zemi máte zájem a navrhněte termíny, ve kterých by vám konzultace vyhovovala. Obratem vás budeme kontaktovat a potvrdíme si s vámi termín konzultace. Na konzultaci vás vyslechneme, vysvětlíme vám detaily o vámi poptávaném pobytu, zodpovíme všechny otázky a navrhneme nejlepší možné řešení, aby byl pro vás pobyt co nejpříjemnější a nejefektivnější.

 


Vybrané reference

P.Durkech:

“S firmou STUDYLINE jsem velice spokojen. S její pomocí jsem se mohl podívat a studovat v Anglii. Zdokonalil jsem se v jazyce, nabral mnoho nových zkušeností a hlavně poznal spoustu skvělých lidí, takže tímto bych chtěl STUDYLINE velice poděkovat.”

Ludmila Štoglová:

“Děkuji agentuře STUDYLINE za pomoc při výběru lokality a jazykové školy. Milner school v Londýnském Wimbledonu splnila vše, co jsem očekávala. Byl zde velmi milý personál s profesionálním přístupem a obtížnost látky přesně dle mých potřeb. Rodina, ve které jsem 14 dnů bydlela, byla úžasná! Měla jsem možnost při večeři konverzovat každý den 1-2 hodiny. Velmi oceňuji i to, že byla škola v pěší vzdálenosti. Přeji agentuře i nadále hodně úspěchů!”

Hana Krchová:

“Děkuji panu Tykalovi za zprostředkování studijního pobytu pro mé dvě dcery. Vše je dle našich představ a požadavků. Vstřícnost, zájem, rychlost, individuální přístup a ochota vyhovět našim požadavkům a pokud nelze vyhovět nabídnout co nejlepší řešení - není co dodat. Ještě jednou díky. Hana Krchová”

Antonín Böhm:

“Na střední škole v USA se mi daří suprově! :) Moc děkuju STUDYLINE za rodinu, do které mi umístili, jsou parádní. A střední škola je taky dobrá. Celkem to hodnotím velmi pozitivně, jak služby a podporu agentury při vyřizování, tak celý pobyt. Aktivně hraju tennis, už tu mám i plno kamarádů. Užívám si to tu! Agenturu STUDYLINE mohu doporučit, jsou to profíci. S pozdravem Tonda Böhm.”

© 1999 - 2018 STUDYLINE s.r.o., STUDYLINE Education Agency s.r.o., Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1,
tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz