přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Kurzy angličtiny v Praze

Udělejte si dnes radost a získejte intenzivní kurz angličtiny v Praze 1.

Využijte jeden den v týdnu k tomu, abyste se zbavili strachu z mluvení v anglickém jazyce a našlápněte svou kariéru díky tomu, že se naučíte mluvit anglicky s jistotou a bez českého přízvuku.

Během 40 lekcí intenzivního kurzu v Praze se zvládnete připravit na jazykové zkoušky, zvednete svou úroveň angličtiny a budete připraveni na cestování bez obav, že se nedomluvíte v nepředvídatelné situaci. Navíc se dobře pobavíte.Sleva - 20 % z ceny kurzu pro studenty, důchodce a maminky na mateřské.

 

 

Ptáte se, jak to víme?

Začínali jsme stejně jako vy. Na základce jsme se učili gramatické poučky, pak s angličtinou bojovali na střední a vysoké. V hodinách jsme přitom téměř nemluvili! Procestovali jsme ale Austrálii, Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Kanadu i Spojené státy. Navštěvovali jsme tamní jazykové kurzy a pak si našli vlastní cestu.

Roku 1999 jsme založili agenturu STUDYLINE a otevřeli nový svět poznání jazyka lidem, kteří chtějí cestovat. Naše kurzy angličtiny v Praze jsou mnohem efektivnější, intenzivnější a zábavnější, než běžně dostupná výuka. Přitom jsme levnější než je průměr za obyčejný kurz angličtiny!

 

Kurzy angličtiny v centru Prahy

S námi se rozmluvíte. Rezervujete hned, počet míst je omezen.

[odpocet do="2017/09/29 23:59:59"]

[volnychmist pocet="80"]

4 důvody, proč vás anglicky opravdu naučíme

       
Intenzivní režim 40 lekcí za super cenu. Anglicky mluvíte až 80 % času. Žádné poučky, jen zdravý rozum. Malé skupiny 4 až 10 lidí.

Jak a kde výuka probíhá?


Jak výuka probíhá

  • Výuka probíhá v moderních učebnách v centru Prahy.
  • Budete v malé skupince stejně zdatných studentů.
  • Jednou týdně vás čeká intenzivních 120 minut výuky a konverzace.
  • Výuka v rozsahu 40 lekcí / 15 týdnů.
  • 80 % času věnujeme konverzaci s vámi.
  • Neplatíte žádné učebnice ani materiály.
  • Máme vlastní metodu výuky inspirovanou výukou v zahraničí.
  • Nyní si zarezervujete místo a my vám zavoláme a domluvíme se co přesně potřebujete a jaké termíny vám vyhovují.
  • Rozmluvíme i nemluvícího!   


Kde nás najdete?

Moderní učebny v centru Prahy u Václavského náměstí, pár minut od metra A,B i C a tramvajové zastávky.
Adresa: V Jámě 1, Praha 1 (Dům u Nováků)


 Ceník a termíny kurzů


Kurzy jsou určeny všem zájemcům starším 15 let, kteří si chtějí v krátké době výrazně zlepšit úroveň angličtiny. Kurzy vám pomohou se připravit na maturitu, studium na univerzitě v ČR i zahraničí, cestování, pobyt či dovolenou v zahraničí, na pohovor nebo na nové zaměstnání. Cena kurzu je 3990 Kč. Kurzy začínají na začátku října a končí v polovině ledna. Nyní stačí vyplnit objednávku níže a my zavoláme a vše vyřešíme.

Sleva - 20 % z ceny kurzu pro studenty, důchodce a maminky na mateřské.

Vyplňte svou objednávku ještě dnes

Rezervujte si své místo teď pomocí formuláře níže a získejte kurz angličtiny v Praze za 3990 Kč.

SECURITY

Vaše údaje jsou v bezpečí. Přistupujeme k nim v dle §§ 11 a 21 a následně zák. Č. 101/2000 sb., o ochraně osobních údajů. Kontakt nikdy nepostoupíme třetí osobě a je možné se kdykoliv odhlásit.

Zkušenosti studentů říkají:

Lektor má individuální přístup, používá originální způsoby výuky a vše velmi dobře vysvětlí. Díky jeho výuce jsem se v angličtině posunula. Rozmluví i nemluvícího. Výborná cena. S JŠ STUDYLINE Praha jsem velmi spokojená.

Monika Faltejsková

Měl jsem tu čest chodit na jazykové kurzy k různým lektorům z různých studentských agentur a musím říci, že jazykové kurzy od Studyline Praha považuji za nejefektivnější a velmi zajímavé. Lektor Radim Thiel přistupuje k výuce anglického jazyka svým, až nekonvenčním způsobem, díky čemuž mají hodiny skvělý průběh. Studyline nabízí i soukromé hodiny pro studenty, což spousta studentů uvítá. Dalším z důvodů, proč jsem si vybral právě tuto jazykovou školu, je možno zvolení vlastního rozvrhu po domluvě s lektorem.

Jiří Kňourek
R&D Mechanical Engineer

Radima si jako učitele angličtiny nemohu vynachválit, má velký talent vše jednoduše vysvětlit. Na každou hodinu je pečlivě připraven, má spoustu materiálů a hodiny jsou zábavné. Skvělý je především jeho optimistický a povzbuzující přístup, takže se nebojím dělat chyby a na cokoliv se zeptat. Navštěvovala jsem jeho skupinové i soukromé hodiny a oboje mohu vřele doporučit.

Adéla Grafnetterová
Marketing specialist

S výukou angličtiny v JŠ STUDYLINE v Praze jsem nadmíru spokojená. Kéž by naše školství mělo lektory, jako je Radim Thiel. Velmi oceňuji skutečně individuální systém výuky a vždy pozitivní energii lektora, která i mou počáteční lenost a únavu cokoli dělat přemění v zájem a hlad po nových a nových informacích.

Lenka Pajerová
Auditorka

Před cestou do Anglie jsem si potřeboval zlepšit a oživit angličtinu. I když jsem už dříve kurzy angličtiny navštěvoval, stále jsem byl na úrovni „falešného začátečníka“, což jsem se rozhodl změnit a vyzkoušel jazykovou školu Studyline v Praze. Kurzy mě baví a hodina a půl vždy uteče tak rychle, že bych chtěl víc. Líbí se mi, že se neučím nesmyslné poučky a učebnicové fráze, ale angličtinu tak, jak se s ní doopravdy mluví v reálném životě. Poprvé za svůj život mám chuť si po příchodu domů sednout a dělat si domácí úkoly z angličtiny. Díky!

Samuel Hornek
Marketing and project manager

Zpět k objednávce

[volnychmist pocet="80"]

© 1999 - 2017 STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí, Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1, tel.: 224 233 428, e-mail: info@studyline.cz