přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Příměstské tábory s angličtinou v Brně

Program: Smajlíci útočí!

Připravili jsme pro vaše děti týden prázdnin, na který jen tak nezapomenou. Spolu se zážitky si děti odnesou nové znalosti angličtiny a hlavně chuť vyzkoušet si angličtinu v každodenním životě nebo na nejbližší letní dovolené v zahraničí. Učit se budeme pomocí her, tvoření, zpěvu a speciální celotáborové hry, během níž nás budou provázet rozpustilí Smajlící :-). Výuka bude probíhat převážně venku, hravou a zábavnou formou. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici velmi kvalitní zázemí.

plakát s programem příměstského táboru

 

Kde budou tábory probíhat?

LATA Žabobřesky - známé prostory střediska volného času Lužánky se nachází na ulici Plovdivská. K dispozici budeme mít učebnu, ale i tělocvičnu, kde se budou moci děti vyřádit v rámci pohybových her. V okolí se nachází pěkné veřejné hřiště, kde budeme s dětmi trávit spoustu času, a samozřejmě vyrazíme i po okolí v rámci plnění úkolů celotáborové hry.

REHABFIT Kamechy - prostory se nacházejí  ve sportovním areálu Kamjinam, kde má Rehabfit nově zbudované tělocvičny a zázemí. K dispozici je také restaurace a dva beachvolejbalové kurty. Děti určitě přivítají i travnaté dětské hřiště a velké pískoviště. V okolí je nádherná příroda, lesy, Žebětínský rybník a nedaleko se nachází Brněnská přehrada. Čekají nás tedy zajímavé výlety po okolí zpestřené plněním úkolů. 

Čas a předání dětí

O vaše děti se postaráme každý všední den, pondělí až pátek od 8:00 – 16:00 hodin. Předání dětí bude probíhat na adresách Plovdivská 2572, Žabovřesky (pro termíny v Lata) a na adrese Kamechy 1025/55 (pro termíny v Rehabfitu) v době od 07:45 – 08:30 a vyzvednutí od 15:30 – 16:15.

Věk dětí a jejich úroveň angličtiny

Věková skupina: 5 – 11 let. S dětmi budeme pracovat ve skupinkách dle jejich úrovně.  Vítáme i úplné začátečníky. Našim hlavním cílem je děti namotivovat a ukázat jim, že angličtina není strašák, ale zábava.

Cena

3 590 Kč / týden (pro sourozence či kamaráda 10 % sleva). Maximální počet dětí je 20. Místa se rychle plní, proto neváhejte a přihlaste se! Pro objednání klikněte na "Objednat" v tabulce níže a nebo vyplňte přihlášku zde.

Nabídku kurzů na léto 2019 připravujeme.

Cena zahrnuje:

 • táborový program s výukou angličtiny pod vedením zkušených lektorů
 • pomůcky k výuce (anglické knížky, hry, pexesa, výtvarné potřeby apod.)
 • stravování (dopolední svačinka, teplý oběd a odpolední svačinka). Stravování bude probíhat přímo v areálu. Jídlo nám doveze kvalitní cateringová firma, která připravuje zdravé a chutné obědy.     
 • pojištění   

  Pro více informací prosím kontaktujte paní Andreu Kuncovou.

  Mobil: 603 881 339

  E-mail: brno@studyline.cz 

  Skype: STUDYLINE Brno

  Program

V dopoledních hodinách se budeme věnovat angličtině dle daného tématu pro daný den a naučíme se nová slovíčka, slovní spojení, a to vše formou hry, výtvarných dílen, pohybu, tance, zpívání. V odpoledních hodinách vyrazíme do terénu, kde si vše procvičíme v reálných situacích za pomocí smajlíků.

Tematicky zaměřené dny

Wow! I can speak English
Slovní zásoba: nejznámější anglická slova, jména oblíbených postaviček

Family life and friends
Slovní zásoba: rodina a kamarádi, jídlo a pití, oblíbené předměty denní potřeby

Art workshop
Slovní zásoba: základní barvy, výtvarné a psací potřeby

Travelling around 
Slovní zásoba: dopravní prostředky, dovolená v Evropě

My favourite sport and hobbies
Slovní zásoba: oblíbené sporty, zájmy, hračky

Během týdne bude probíhat celotáborová hra „Smajlíci útočí!“ Na závěr tábora dostane každý účastník diplom s hodnocením pokroku a dárek na „památku“.

Co se děti naučí?

 • Co dělat, když mi napoprvé někdo neporozumí?
 • Jak se představit kamarádům a pozdravit?
 • Jak zvládnout pobyt v animačním kroužku v zahraničí?
 • Co říct, když se ztratím v cizině?
 • Nakoupit si
 • Požádat - o jídlo, o pití, o podání nějaké věci
 • Omluvit se

Všechny dovednosti jsou přizpůsobeny věku dítěte.

Metoda výuky

Výuka angličtiny probíhá metodou Keep smiling! za vydatné pomoci všudypřítomných smajlíků, kteří v pravý čas zaútočí na náš tábor. Děti jsou podporovány a vedeny pomocí hry, aby se co nejvíce vyjadřovaly v anglickém jazyce. Motivujeme děti k neustálému zkoušení mluvit anglicky, chválíme je za jejich úspěchy a ukazujeme další kroky ke zlepšení.

Keep smiling! je moderní metoda výuky anglického jazyka, jež se maximálně snaží kopírovat přirozené osvojování jazyka. Především odmítá přísně hodnotící přístup, od nějž se ve školství teprve upouští a jež vychoval řadu dospělých, jejichž skóre v gramatickém testu značně převyšuje vyjadřování mluveným slovem (často až o dvě znalostní úrovně).

Jsme přesvědčeni, že výuka jazyka by měla být zaměřena především na schopnost domluvit se, a až na druhém místě by měly být dovednosti typu ovládnutí gramatiky či schopnost vyjádřit se písemně, jež lze trénovat až od vyšších znalostních úrovní. Pouze schopnost konverzovat totiž přináší silný pocit radosti z ovládnutí jazyka a motivuje k dalšímu studiu.

Klíčovou dovedností tréninku konverzace je umění překonat neúspěch a ochota mluvit, i když dotyčný ví, že mluvený projev nebude perfektní. Tento strach z vyjádření v cizím jazyce velice často pociťují i malé děti.

Metoda Keep smiling! je nejpřínosnější právě v dětském věku, neboť se zaměřuje na vybudování návyku si cizí jazyk neustále trénovat a nestydět se mluvit. Děti mají ve výuce jazyka velkou výhodu, neboť jsou mnohem více i v reálných situacích podporovány okolím k vyjádření se, a i cizinec se většinou maximálně snaží dítěti porozumět. Dětem samozřejmě k jejich výkonům podáváme zpětnou vazbu, jež spočívá v propracovaném motivačním systému, v hravých metodách výuky a ve vysvětlení dalšího kroku, jež vede ke zlepšení.

 

© 1999 - 2019 STUDYLINE s.r.o.