přejít na hlavní menu

Pro naše nejmladší studenty i letos připravujeme letní příměstské tábory

Současná situace velmi výrazně zasáhla v neposlední řadě také děti a mládež – několik měsíců nemohly chodit do školy a být se svými kamarády. Vynahraďte jim to alespoň částečně během letních prázdnin! Připravili jsme pro Vaše děti anglický tábor, který jim přinese nejen nové znalosti z anglického jazyka a kreativity, ale také spoustu nových kamarádů a hromadu zážitků, o které byla v posledním roce velká nouze. Zaměříme se především na obohacování anglické gramatiky a slovní zásoby, ale také na stmelování kolektivu a odbourání bariéry strachu při sociálním kontaktu se svými vrstevníky. Nabízíme jak program pro děti z prvního stupně ZŠ (6 - 10 let), tak program pro starší a zkušenější angličtináře (10 - 14 let).

dětský tábor  děti

Program „School of Superheroes“ je určen dětem od 6 do 10 let. Budoucí superhrdinové a superhrdinky se můžou těšit na každodenní různorodá dobrodružství a výzvy. Děti se budou postupně převtělovat do svých oblíbených či imaginárně vytvořených hrdinů a zdolávat různá úskalí i úkoly, které pro ně máme přichystány. S dětmi budeme pracovat ve skupinkách dle jejich úrovně jazyka a vítáme i úplné začátečníky!

Program „My favourite influencer“ pak nabízíme dětem od 10 do 14 let. Pro ty máme přichystán týden na téma „Influenceři a každodenní situace v životě influencera“. Co musí takový influencer znát a umět, aby mohl proniknout do internetového světa plného neznámých anglických slov? To se všichni zájemci dozví na našem táboře! Předpokládá se již mírně pokročilá znalost angličtiny, přičemž naším hlavním cílem bude s dětmi zopakovat základní gramatiku, kterou znají ze školy a naučit se používat ji v praxi.

Náš připravený program je naplánován vždy od pondělí do pátku, denně od 8:00 do 16:00 hodin. Dětí se ujmou během celého dne naše zkušené lektorky a vše proběhne v areálu LATA Žabovřesky. K dispozici budeme mít učebnu i tělocvičnu, kde se mohou děti dostatečně vyřádit u pohybových her. V okolí se dále nachází pěkné veřejné hřiště, kde také strávíme spoustu času, a samozřejmě vyrazíme i po okolí v rámci plnění úkolů a volnočasových aktivit.

děti  děti
To vše nabízíme za skvělou cenu 2 990 Kč, která zahrnuje:
• táborový program s výukou angličtiny pod vedením a dozorem zkušených lektorů jazykové školy Studyline
• pomůcky k výuce (anglické knížky, hry, pexesa, výtvarné potřeby apod.)
• stravování (teplý oběd - polévka a hlavní jídlo, pitný režim, ovoce a svačina)

A jaká je naše metoda výuky? Keep smiling! To je moderní metoda výuky anglického jazyka, která vychází z přirozeného osvojování jazyka. Motivujeme děti k tomu, aby co nejvíce mluvily anglicky. Chválíme je za jejich úspěchy a ukazujeme další kroky ke zlepšení. Metoda Keep smiling! je nejpřínosnější právě v dětském věku, neboť se zaměřuje na vybudování návyku si cizí jazyk neustále trénovat a nestydět se mluvit.

Tak dopřejte Vašemu dítěti letní dobrodružství, při kterém získá cenné znalosti, užije si spoustu zábavy a pozná nové kamarády. Věříme, že z velké části tak děti mohou dohnat to, co letos nestihly ve škole a maximálně jim v tomto úsilí pomůžeme. Detailnější informace naleznete zde nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese: brno@studyline.cz a na telefonním čísle: 603 881 339.

Těšíme se na vás!

 

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.