přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Práce v zahraničí

Vylepšete vaší angličtinu a CV studiem a prací v zahraničí

Chcete se opravdu dobře seznámit s cizí zemí, zlepšit se v cizím jazyce a možná také lépe poznat sami sebe? Pak rozhodně neváhejte využít našich programů práce v zahraničí. Nejenže dostanete šanci poznat zemi, kterou si vyberete, daleko detailněji než v případě běžného turistického cestování do zahraničí. Navíc si i vyděláte peníze, které pak můžete použít např. na další cestování a prozkoumávání míst, kam jste se během pracovního pobytu nemohli podívat (většina pracovních programů to umožňuje).

Alespoň krátkodobá práce v zahraničí vám navíc přinese spoustu nových zkušeností k nezaplacení, získáte větší samostatnost a schopnost postarat se o sebe v každé životní situaci a v neposlední řadě vám může takovýto zahraniční pracovní pobyt velmi vylepšit vaše CV. V budoucnosti vás tak budou potenciální zaměstnavatelé automaticky považovat za samostatného a pracovitého člověka s dobrou znalostí cizího jazyka (v ceně některých programů práce v zahraničí je i jazykový kurz).

Pokud se tedy rozhodnete vycestovat za prací do zahraničí, budete jistě potřebovat zařídit letenky, cestovní pojištění, po návratu pak např. vrácení daní apod. Díky našim mnohaletým zkušenostem se zahraničními pracovními programy jsme schopni pro vás zajistit veškeré služby za skutečně výhodné ceny. Samozřejmě vám rovněž pomůžeme i s vyřízením veškerých formalit a administrativních požadavků.

Práce v Anglii

Chtěli byste dlouhodobě studovat a pracovat ve Velké Británii? Pak můžete využít studijně-pracovního programu. Získáte tak možnost v zahraničí studovat jazykový kurz a potom pracovat.

Práce na Novém Zélandu

V rámci programu „Working Holiday Scheme“ mohou mladí čeští občané celý jeden rok studovat, cestovat a pracovat na Novém Zélandu. Využijte svou šanci včas a poznejte úžasnou a krásnou přírodu Nového Zélandu, který je považován za jednu z nejčistších a nejkrásnějších zemí na světě. Navíc se zdokonalíte v angličtině a na své životní náklady si vyděláte pohodovou prací.

Práce v Kanadě

Pracovní program Work & Travel Canada vám umožní žít, studovat, cestovat a pracovat až 12 měsíců v Kanadě. Čeští občané mají možnost využít této možnosti až do svých 35 let, což u obdobných programů v jiných zemích není běžné. Dle formy programu, kterou si vyberete, vám může být práce v Kanadě zajištěna již před odletem, tudíž se nemusíte obávat problémům s hledáním pracovního uplatnění až na místě.

Práce v Austrálii

Zaujala vás možnost práce v zahraničí? Máte jakékoliv dotazy na toto téma? Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat co nejdříve. Rádi vám poradíme a zařídíme vše potřebné pro váš pracovní pobyt v zahraničí.

Ostatní nabídky

© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.