Specialisté na studium v zahraničí

přejít na hlavní menu přejít na kontextové menu

Studujte jazyky se silným partnerem v zádech. Ať už se rozhodnete pro jazykový kurz v Česku nebo jazykový pobyt tisíce kilometrů daleko, jsme tady pro vás! Vydejte se za zážitky, novými přáteli, exotikou a zkušenostmi, které vás posunou dál a pomůžou vám v dalším studiu i kariéře.

Nedělejte kompromisy. Zahraniční pobyty zařizujeme od roku 1999 a vše zajistíme podle vašich představ. Pomůžeme vám zařídit studium v Austráliipobyt na střední škole v zahraničí, ale i kvalitní kurzy angličtiny v Praze a Brně prostřednictvím Jazykové školy STUDYLINE.

Na věku nezáleží. Zařizujeme jazykové pobyty pro dospěléučitelejuniory i celé školní zájezdy. Rychle, do posledního detailu a s ohledem na přání studenta. Všichni naši konzultanti mají osobní zkušenosti s pobyty v zahraničí a chuť vám pomoci.

Jazykové pobyty v zahraničíJazykové pobyty v zahraničí

IELS Malta - Black Friday Sale! Objednejte během listopadu 2-týdenní kurz dle Vašeho výběru a získejte 1 týden kurzovného zdarma. 

LAL Torbay - Ubytování ve školní rezidenci a letištní transfer při příjezdu zcela zdarma při objednávce a přijezdu do Anglie nejpozději do konce listopadu 2021!

CEC Cork - Kurzy obecné a obchodní angličtiny - 4 týdny za cenu 3! Akční nabídka až do konce února 2022.

Liden & Denz Rusko - 2 + 1, 4 + 2 nebo 6 + 3 týdny kurzu ruštiny zdarma pro pobyty v nízké sezóně! Vysoká sezóna bez příplatků.

Akční nabídky

Střední školy v zahraničíStřední školy v zahraničí

USA - státní střední škola (J1 vízum) - zahájili jsme příjem přihlášek do semestru od ledna 2022 a na školní rok 2022-23. Skvělá cena, výběr státu nebo regionu USA.

Private Boarding School - zajistíme vám stipendium na elitní soukromé internátní škole. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Velká Británie, Irsko - široká nabídka státních i soukromých škol. Přihlášky na semestr od ledna 2022 do 31. 10.

Německo - státní gymnázia na 3, 5 a 10 měsíců. Přihlášky na semestr od ledna 2022 do 15. 10.

Objednat konzultaci

Studium v AustráliiStudium v Austrálii

 Austrálie – akční nabídky studijních pobytů v Austrálii najdete na našem specializovaném portálu www.Australie-studium.cz.  

Využijte naší akční nabídku na sedmiměsíční jazykový pobyt s ubytováním na 4 týdny, vízem a všemi poplatky za 99 500 Kč.

Sledujte pravidelně aktualizovanou nabídku našich pracovních pozic v Austrálii zde.

Objednat konzultaci

Práce v zahraničíPráce v zahraničí

Au pair v USA - chcete se naučit pořádně anglicky, poznat život v USA a při tom si skvěle vydělat? Pak se staňte au pair v USA. My vám s tím pomůžeme. Přihlaste se do programu ještě dnes.

Objednat konzultaci

Články a novinky

Jaké jsou zkušenosti našich studentů se studiem na střední škole v USA? S čím se musí vyrovnat? Jak pobyt probíhá a jak ho hodnotí? To vše se dozvíte v tomto článku, složeném z příspěvků našich studentů, kteří právě v USA studují.   Více čtěte zde
Přečtěte si zkušenosti Samuela, který u nás 3 měsíce studoval soukromé lekce s lektorem v Praze a poté odcestoval na 6 týdenní pobyt do Anglie.   Více čtěte zde
Léto můžete strávit u vody nalepení na displeji telefonu nebo ho využít smysluplně a udělat něco pro svou budoucnost. Letní jazykové pobyty pro děti a mládež jsou stále populárnější. Zbavíte se díky nim ostychu z mluvení, poznáte lidi z celého světa, zemi, její zvyky, tradice i životní styl.   Více čtěte zde
Soňa z Prahy vyrazila za studiem angličtiny a dobrodružstvím do Austrálie. Jaké měla s pobytem u protinožců zkušenosti, co procestovala a jak se jí dařilo, se dozvíte v tomto příspěvku, který nám poslala z Nového Zélandu, kde právě žije.   Více čtěte zde
Přečtěte si článek, který nám vyšel na idnes.cz a získejte detailní informace o jazykových pobytech v zahraničí. V článku se dozvíte, co doporučujeme vzít s sebou, jaký zvolit typ ubytování, dopravy, jaké další služby si můžete objednat, jak probíhá první den ve škole a celý pobyt a mnoho dalších užitečných informací.   Více čtěte zde
další články >>>
© 1999 - 2021 STUDYLINE s.r.o.